Календар

Хто має право отримати премію

Хто має право подавати наукові роботи

Вимоги до наукових робіт

Процес висунення робіт

Відбір наукових робіт

Архів робіт за 2016 рік

Архів робіт за 2017 рік

Архів робіт за 2018 рік

Архів робіт за 2019 рік

Архів робіт за 2020 рік

Архів робіт за 2021 рік

Архів робіт за 2022 рік

Останні події

Об’єднані заради перемоги: у Києві відбувся благодійний захід

29 листопада у Національній опереті України відбувся закритий благодійний «Коцерт при свічках» у рамках проєкту «Об’єднані заради перемоги». Його метою було зібрати кошти для допомоги тяжкопораненим бійцям ЗСУ, які перебувають у медичних закладах та проходять реабілітацію.

Захід було організовано Львівським Товариством у Києві, Івано-Франківським земляцтвом, Міжнародним Фондом Івана Франка та Національною оперетою України.

На події були присутні самі воїни – Валентин Гарбовський, Володимир Скляр, Дмитро Попов, Олександр Дідур, Михайло Дроботенко, медичні працівники, а також ті, хто сьогодні опікуються пораненими героями.

У першій частині заходу для запрошених гостей звучала музика видатних українських композиторів епохи бароко та класицизму Максима Березовського, Дмитра Бортнянського, Миколи Дилецького, Артемія Веделя за участю оркестру, солістів і хору театру.

Після концерту відбувся благодійний аукціон та лотерея, де були представлені картини, що намалювали захисники спільно з художниками, а також ексклюзивні лоти, виготовлені бійцями власноруч.

Це вже другий захід, який проведений у рамках проєкту «Об’єднані заради перемоги», для допомоги нашим військовим.

Усі зібрані кошти будуть адресно надіслані шістьом військовим, що сьогодні продовжують лікування та проходять реабілітацію.

📸Анатолій ФедорцівНаші партнери