Міжнародна премія імені Івана Франка

Місією Міжнародної премії імені Івана Франка є відкриття України світові через знання і публічну дипломатію. Премія є щорічною і вручається 27 серпня – у день народження Івана Франка. Лауреати Премії нагороджуються грошовою винагородою та золотим знаком Лауреата.
Лауреати Премії попередніх років:
– у 2016 році – архієпископ-емерит, колишній глава УГКЦ Любомир Гузар;
– у 2017 році у номінації «За вагомі здобутки (досягнення) у галузі україністики» – професор Інституту славістики Віденського університету Міхаель Мозер;
– у 2017 у номінації «За вагомі досягнення у галузі соціально-гуманітарних наук» – заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка, академік Олег Шаблій.
– у 2018 у номінації «За вагомі здобутки у галузі україністики» – доктор філологічних наук, дійсний член Наукового товариства імені Шевченка, професор Українського католицького університету (Львів) і Українського вільного університету (Мюнхен) Ярослава Мельник.
– у 2018 у номінації «За вагомі досягнення у галузі соціально-гуманітарних наук» – доцент східноєвропейської історії Гельсінського університету Йоганнес Ремі.
– у 2019 у номінації «За вагомі здобутки у галузі україністики» – доцент кафедри слов’янських мов Міланського університету, членкиня керівного комітету Італійської асоціації україністів (AISU) Марія Ґрація Бартоліні.
– у 2020 – доктор історичних наук, професор кафедри історії України Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Ігор Сердюк.

Ваші кошти буде спрямовано на формування Преміального фонду, оплату праці вчених-експертів та оплату перебування вчених-експертів на засіданні журі у Відні (Австрія) та церемонії нагородження лауреатів у Дрогобичі (Україна).



Наші партнери