Об’єднані заради перемоги: у Києві відбувся благодійний захід

29 листопада у Національній опереті України відбувся закритий благодійний «Коцерт при свічках» у рамках проєкту «Об’єднані заради перемоги». Його метою було зібрати кошти для допомоги тяжкопораненим бійцям ЗСУ, які перебувають у медичних закладах та проходять реабілітацію.

Захід було організовано Львівським Товариством у Києві, Івано-Франківським земляцтвом, Міжнародним Фондом Івана Франка та Національною оперетою України.

На події були присутні самі воїни – Валентин Гарбовський, Володимир Скляр, Дмитро Попов, Олександр Дідур, Михайло Дроботенко, медичні працівники, а також ті, хто сьогодні опікуються пораненими героями.

У першій частині заходу для запрошених гостей звучала музика видатних українських композиторів епохи бароко та класицизму Максима Березовського, Дмитра Бортнянського, Миколи Дилецького, Артемія Веделя за участю оркестру, солістів і хору театру.

Після концерту відбувся благодійний аукціон та лотерея, де були представлені картини, що намалювали захисники спільно з художниками, а також ексклюзивні лоти, виготовлені бійцями власноруч.

Це вже другий захід, який проведений у рамках проєкту «Об’єднані заради перемоги», для допомоги нашим військовим.

Усі зібрані кошти будуть адресно надіслані шістьом військовим, що сьогодні продовжують лікування та проходять реабілітацію.

?Анатолій ФедорцівНаші партнери