Заява Міжнародного фонду Івана Франка

Міжнародний фонд Івана Франка засуджує вторгнення військ Білорусії на територію України.  У зв’язку з тим,  Міжнародний фонд Івана Франка припиняє будь-які зв’язки і не співпрацюватиме з громадянами Білорусії, установами та організаціями цієї країни.

Ми впевнені, що змагання має відбуватися виключно у спорті, науці, мистецтві та інших видах інтелектуальної діяльності людини, а застосування зброї проти мирного населення є неприпустимим.

З Російською Федерацію Міжнародний фонд Івана Франка припинив співпрацю з 2015 року – з моменту заснування Фонду.

Україна переможе!

Слава Україні!

Міжнародний фонд Івана Франка — недержавна благодійна організація, діяльність якої спрямована на підтримку розвитку суспільно-гуманітарних наук.

Фонд створено у червні 2015 року. Ініціатором створення Фонду є онук Івана Франка — Роланд Франко. Діяльність фонду спрямована на поширення позитивної інформації про Україну у світі та створення позитивного іміджу України за її кордонами, просування та популяризація наукового і творчого доробку Івана Франка, а також на соціально-економічний розвиток України та підвищення добробуту її громадян.

Міжнародний фонд Івана Франка з 2015 року проводить Міжнародну премію, лауреатами якої були учені з Австрії, Італії, Фінляндії та України.

 Наші партнери