Фонд Франка завершив І етап конкурсу  “Стежками Каменяра”

15 грудня завершився прийом робіт на V Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра».

Як повідомила координаторка проекту Ольга Нижник, цього року заявки на участь у конкурсі надіслали 2665 учнів з усіх областей України, які змагатимуться у трьох номінаціях – «Проза», «Поезія» та «Краща ілюстрація до творів Івана Франка» – у трьох вікових категоріях: 6-9 років, 10-13 та 14-16 років відповідно.

Найбільше творчих робіт представлено у номінації «Краща ілюстрація до творів Івана Франка» – 60,8%; у номінації «Поезія» – 23,8%; «Проза» – 15,5% від загальної кількості.

Найбільша кількість конкурсних робіт надійшла з Центральної України – 35%, а найактивнішими були учні з Донецької області – 354 та Одеської  області – 206 конкурсантів.

До 1 лютого 2022 року організатори опублікують списки учасників у кожній із номінацій та сформують журі, яке вивчатиме роботи та визначатиме переможців.

Відповідно до Положення про Конкурс, оголосити переможців у кожній із номінацій та в трьох вікових категоріях мають до 30 квітня, а нагородження відбудеться наприкінці травня 2022 року.

Нагадаємо, що Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра» проводиться вчетверте і має на меті посилити творчу мотивацію у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах, у яких працював І. Франко, та дослідити його літературну спадщину, наукову, культурологічну та громадську діяльність. Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Міжнародний фонд Івана Франка, Львівське товариство у м. Києві та Львівський національний університет імені Івана Франка.

 Наші партнери