У Міжнародному фонді Івана Франка затвердили річний звіт

У понеділок, 23 вересня 2019 року, відбулося засідання Зборів учасників БО «Міжнародний фонд Івана Франка».

Під час засідання директор-розпорядник Ігор Курус презентував звіт Фонду за рік, що минув.

Протягом звітного періоду Міжнародний фонд Івана Франка зумів розширити географію науковців, які взяли участь у Міжнародній премії імені Івана Франка, як претендентів на Премію, так і експертів. Збільшено кількість ЗВО, які подали наукові праці на здобуття Премії. Обрано та урочисто нагороджено лауреатку 2019 року – італійську вчену Марію Грацію Бартоліні.

 

Разом з Міносвіти, Львівським Товариством у м. Києві та Львівським національним університетом ім. І. Франка проведено Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра», у якому взяли участь 1756 школярів з усіх областей України.

Разом із Дрогобицькою та Бориславською міськими радами Фонд провів у Києві дводенний фестиваль «Країна ФРАНКІАНА», на якому виступали колективи з Дрогобиччини, а відвідали захід понад 5 тисяч гостей.

До 130-ї річниці від дня народження сина І. Франка – Тараса – у Квартирі-музеї родини Івана Франка у Києві відкрилася унікальна експозиція «Завзятий Франковий сокіл».

До цієї події було відкрито виставку картин «Колесо історії Тараса Франка» у КНУ ім. Шевченка та Музеї видатних діячів української культури. Фонд виступив співорганізатором виставки картин Тараса Франка в музеї І. Франка у Львові та Нагуєвичах.

Крім того, за звітний період проведено: Церемонію нагородження Лауреатки премії 2019 року;  3 прес-конференції;  8 Лауреатських лекцій;  5 публічних заходів, присвячених пам’яті Івана Франка. Також організовано консультації  продакшн-компанії Ganzafilm, яка знімає фільм «Інший Франко».

Директор-розпорядник Фонду І. Курус повідомив, що за звітний період дирекція продовжила активну роботу із залучення благодійників і партнерів Фонду. Зокрема, на рахунки Фонду надійшла благодійна допомога у розмірі 254 000 грн. Від Міжнародного фонду «Відродження» та проекту «Велика ідея» було отримано 266 903 грн у рамках грантового проекту «Frankoprize: лупайте цю скалу». Решта суми – 451 864 грн – кошти засновників Фонду.

 

Дирекція Фонду висловлює вдячність усім фондодавцям, які у звітний період зробили благодійні внески. Це, зокрема: Мирослав Хом’як (Львів), Михайло Цимбалюк (Львів), Віталій Романчукевич (Івана-Франківськ), родина Івана Франка (Торонто), Отець Богдан Матвійчук (Манчестер), Тамара Смовженко (Київ), Валентин Наливайченко (Київ), Маркіян Лубківський (Київ), родина Тараса Багрія (Торонто),  Роман Недзельський (Київ), Володимир Бугров (Київ), Оксана Юринець (Львів), Ігор Кобилецький (Борислав), Галина і Зеновій Зубрицькі (Стебник), Іван Піляк (Східниця), Ірина та Михайло Бенько (Київ), а також СПА-готель «RESPECT» зі Східниці.

Таким чином, бюджет Фонду у звітному періоді є бездефіцитним і в абсолютних числах становить 1 036  872,8 грн.

 

За результатами розгляду, учасниками Фонду було затверджено річний звіт Благодійної організації «Міжнародний фонд Івана Франка» за період з 1 вересня 2018 по 23 вересня 2019 року та основні фінансові показники.

Прес-служба Міжнародного фонду Івана ФранкаНаші партнери