Розпочато прийом наукових робіт на здобуття Міжнародної премії імені Івана Франка у 2018 році

У понеділок, 15 січня  Міжнародний фонд Івана Франка розпочав приймати наукові роботи та супровідні документи на здобуття Міжнародної премії імені Івана Франка у 2018 році.

Міжнародна премія імені Івана Франка має дві номінації:  за вагомі здобутки (досягнення)  у галузі україністики;  за вагомі здобутки (досягнення) у галузі соціально-гуманітарних наук.

Наукові роботи на здобуття Премії мають право подавати академічні установи, вищі навчальні заклади України та країн світу, з якими Україна має дипломатичні відносини, а також лауреати Премії попередніх років.

До наукової роботи обов’язково додаються:

  • рішення академічної установи, вищого навчального закладу про подання наукової роботи на здобуття Премії;
  • довідка про особу, наукова робота якої подається на здобуття Премії, з контактними даними претендента на здобуття Премії;
  • розширена анотація до наукової роботи (українською та англійською мовами);
  • особиста письмова згода автора наукової роботи на участь у конкурсі на здобуття Премії.

Наукові роботи у 3-х екземплярах надсилаються на адресу Фонду: 01030, м. Київ, вул. Володимирська, 48а.оф.15, супровідні документи надсилаються електронною поштою на адресу: frankoprize@ukr.net.

Головним критерієм відбору претендентів на присудження Премії є професійна компетентність у науковій галузі та міжнародний рівень наукових досліджень, незалежно від віку, статі, релігійних чи політичних уподобань чи етнічної приналежності автора.

Наукові роботи приймаються до 1 березня 2018 року.

Детальніша інформація про умови подання документів на здобуття Міжнародної премії імені Івана Франка міститься на сайті фонду http://frankoprize.com.ua/index.php/uk/2016/02/01/600/

Премію засновано у 2015 році. Основною метою Премії є сприяння всеохоплюючому вивченню творчої, наукової, громадської діяльності Івана Франка, заохочення вчених з різних країн світу до проведення актуальних досліджень у галузі соціально-гуманітарних наук та україністики.

Лауреати Премії  попередніх років:

у 2016 році архієпископ-емерит, колишній глава УГКЦ Любомир Гузар з науковою монографією “Андрей Шептицький Митрополит Галицький (1901—1944) провісник екуменізму;

 у 2017 році у номінації «За вагомі здобутки (досягнення) у галузі україністики»  професор Інституту славістики Віденського університету Міхаель Мозер з монографією «New Contributions to the History of the Ukrainian Language”;

у номінації «За вагомі досягнення у галузі соціально-гуманітарних наук» заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка, академік Олег Шаблій з  науковою роботою «Суспільна географія» у 2-х томах.

Преміальний фонд у 2016 та 2017 роках становив 500 000 грн.



Наші партнери