Список учасників конкурсу «Стежками Каменяра». Номінація – «проза»

Вікова категорія 6-11 років

ПІБ область район населений пункт
Алтунін Пилип Запорізька Бердянськ
Арабаджи Данило Донецька Маріуполь Маріуполь
Атанова Софія Донецька м. Покровськ
Бадира Анна Волинська Ковель
Бабенко Вiкторiя Кiровоградська Петрiвський с. Володимирiвка
Безносяк Анастасія Донецька Маріуполь
Бестака Марія Кіровоградська Новомиргородський смт Капітанівка
Бєліцька Марія Донецкая Вугледар
Білоровська Анастасія Запорізька Бердянськ
Божко Анастасія Запорізька Бердянськ
Бондаренко Андрій Донецька Костянтинівський с.Тарасівка
Бондаренко Максим Донецька Мангушський с. Комишувате
Борисенко Віталія Київська Ставищенський смт. Ставище
Бунько Владислав Волинська Луцький Княгининок
Бухвак Ростислав Івано-Франківська м.Калуш
Вакун Богдан Херсонська Каланчацький с.Хорли
Ващенко Олександра Херсонська Нижньосірогозький с.Дем”янівка
Ведь Тетяна Донецька Лиманський с.Рубці
Вербицький Іван Луганська Старобільського Половинкине
Вінс Ігор Донецька Добропільський м. Добропілля
Вінс Ігор Донецька Добропільський м.Добропілля
Вітер Поліна Запорізька Оріхівський м.Оріхів
Волинець Данило Запорізька Василівський м. Василівка
Волобой Глафіра Дніпропетровська м.Синельникове
Волошанська Юліана Львівська м.Дрогобич
Гагєлєва Аліна Донецька м.Покровськ
Герасимчук Кіріл Запорізька Бердянський Бердянськ
Герцик Ірина Тернопільська Борщівський м. Борщів
Гецман Софія Донецька м.Костянтинівка
Говтва Христина Запорізька Великобілозерський Велика Білозерка
Горкун Костянтин Сумська Путивльський с.Суворове
Гребінець Юліана Закарпатська Іршавський Загаття
Гринь Давид Запорізька Запорізький с.Мар’ївка
Грудей Анатолій Івано- Франківська Снятинський Завалля
Долінська Анастасія Закарпатська Берегове
Драглов Ярослав Запорізька м. Бердянськ
Дубов Тимофій Донецька м.Покровськ
Дубова Софія Дніпропетровська Кривий Ріг
Жарікова Марія Сумська Путивльський м. Путивль
Жаровська Юлія Тернопільська Тернопіль
Жаровська Юлія Тернопільська Тернопіль
Жук Максим Донецька Бахмутський м.Сіверськ
Зайцева Аліна Донецька Мангушський с.Дем’янівка
Захарчук Кароліна Тернопільська Чортківський м.Чортків
Ілієва Анастасія Запорізька м. Бердянськ
Казакова Христина Херсонська Нижньосірогозький с. Дем’янівка
Калаурний Дмитро Донецька м. Покровськ
Каліцинський Семен Запорізька Бердянський м. Бердянськ
Карпенко Андрій Донецька Красноармійський Покровськ
Карпенко Вікторія Донецька м.Білозерське
Кацель Вадим Донецька м. Бахмут
Киминжер Сергій Донецька Мангушський с.Стародубівка
Кнапік Вікторія Київська Переяслав-Хмельницький с.Дівички
Ковальов Валентин Сумська Суми
Ковальчук Дарина Чернівецька Сторожинецький с.Великий Кучурів
Комарович Ганна Луганська м.Лисичанськ
Кононенко Всеволод Полтавська Лубни
Копко Михайло Львівська м.Дрогобич
Корецька Валерія Полтавська Чутівський Чутове
Короташ Поліна Хмельницька Шепетівський Шепетівка
Кривуля Тетяна Донецька Бахмутський м. Світлодарськ
Кулачко Мар’яна Луганська м. Старобільськ
Кухта Валерія Полтавська Лубни
Куценко Аліна Луганська Станично-Луганський Станиця Луганська
Кучерук Мар’яна Хмельницька Нетішин
Лазорак Вероніка Львівська м.Дрогобич
Леонтьєв Данило Донецька м.Торецьк
Литвин Семен Донецька Мангушський с. Дем’янівка
Лобурцова Вероніка Сумська Конотоп
Лубневська Соломія Волинська м. Нововолинськ
Лугин Олександр Донецька Торецьк
Лунгуляк Анна Чернівецька Сторожинецький Сторожинець
Любченко Арсеній Львівська Дрогобицький с. Лішня
Матюхіна Анастасія Донецька м. Покровськ
Міхіда Вікторія Кіровоградська Петрівський с. Володимирівка
Мороз Поліна Донецька м. Торецьк
Мостолюк Галина Чернівецька Чернівці
Омельченко Дар’я Донецька м. Покровськ
Омельченко Ілля Донецька Покровськ
Орел Вероніка Чернігівська Козелецький смт. Козелець
Орос Владислава Закарпатська Хустський Данилово
Пакуляк Анастасія Тернопільська Борщівський м. Борщів
Поліщук Юлія Житомирська Андрушівський Андрушівка
Попелич Євгенія Закарпатська Закарпатська Королево
Прокопович Олеся Тернопільська Зборівський м.Зборів
Пташник Анна Житомирська Андрушівський м.Андрушівка
Пумпа Каміла Львівська Дрогобич
Райхерт Софія Донецька Покровськ
Рибальченко Андрій Донецька Олександрівський Іверське
Розувакін Артем Луганська Старобільський с. Половинкине
Рясний Михайло Донецька Лівобережний Маріуполь
Самуся Родіон Донецька Мар’їнський Мар’їнка
Семенець Данило Сумська Путивльський с.Волокитине
Сємьонова Анастасія Чернівецька Шевченківський Чернівці
Сітуха Іванна Волинська Луцький с. Гірка Полонка
Сокол Іван Донецька Костянтинівський Костянтинівка
Соколова Софія Київська Київ
Соловйова Анна Донецька Мангушський с.Комишувате
Сосова Зоя Донецька Торецьк смт. Новгородське
Сосяк Маркіян Львівська Дрогобич
Сторчак Андрій Черкаська м. Черкаси
Стремецький Володимир Миколаївська Миколаївський м. Миколаїв
Струналь Олена Львіввська Дрогобич Дрогобич
Ткаченко Марія Одеська Одеса
Тривайло Альбіна Полтавська Решетилівський Сухорабівка
Трубич Владислав Львівська Жидачівський Журавно
Удовиченко Кирило Дніпровська Центрально-міський м. Кривий Ріг
Устименко Світлана Сумська Сумський м. Суми
Учні школи “Унікум” Сумська Суми
Хабенко Ольга Херсонська Нижньосірогозький Дем’янівка
Халлієва Діана Сумська м. Ромни
Харламова Поліна Донецька м. Костянтинівка
Хицай Катерина Запорізька Енергодар
Холодович Вікторія Донецька Мангушський с.Бердянське
Чагіна Крістіна Луганська Марківський с. Бондарівка
Череповська Мілана Донецька Бахмутський м. Сіверськ
Чертушкіна Лілія Сумська Путивльський Путивль
Чураков Олег Полтавська Карлівський Карлівка
Шаболдова Агнеса Херсонська Верхньорогачицький с.Первомаївка
Шевченко Марія Донецька Костянтинівський Костянтинівка
Шевченко Сергій Донецька Білицьке
Шкодин Софія Львівська Сколівський Верхнячка
Шкорба Вероніка Вінницька Хмільницький Уланів
Щербина Поліна Запорізька Оріхівський м.Оріхів
Юдіна Марія Херсонська Херсон
Яворська Анна Запорізька Василівський Верхня Криниця
Яковлєва Анастасія Одеська Іванівський с.Калинівка
Яременко Микита Донецька м. Костянтинівка

Вікова категорія 12-16 років

ПІБ область район населений пункт
Ананьєва Катерина Запорізька Веселівський смт.Веселе
Андрієнко Юлія Сумська Буринський Чернеча Слобода
Аня Дуркалець Львівська м.Дрогобич
Бабік Софія Петрівна Рівненська область Володимирецький Рафалівка
Бабінцева Анастасія Черкаська Смілянський с. Балаклея
Баглаєва Тетяна Чернігівська Талалаївський Красний Колядин
Балан Микола Одеська Київський м. Одеса
Баранова Ліна Харківська Барвінківський м. Барвінкове
Баранчук Артем Кіровоградська Подільський м. Кропивницький
Батрак Влада Херсонська Херсон
Батрак Влада Херсонська Херсон
Батрак Влада Херсонська Херсон
Без’язиков Нікіта Донецька Олександрівський с. Новоолександрівка
Безощук Станіслав Миколаївська Баштанський с. Добре
Безпальченко Марина Полтавська Миргородський Миргород
Бесчастнова Олександра Херсонська Верхньорогачицький смт Верхній Рогачик
Билим Софія Донецька м.Краматорськ
Бихова Ольга Донецька Лиманський Новоселівка
Біла Каріна Вінницька Хмільницький Хмільник
Біла Лілія Івано-Франківська Тлумацький Обертин
Більце Габріелла Закарпатська Виноградівський Королево
Боднарук Аліна Хмельницька Шепетівський Шепетівка
Бойко Євгеній Херсонська область Каховський район м. Каховка
Бойко Юлія Донецька Мар’їнський с. Павлівка
Болотов Арсеній Запорізька Михайлівський смт Михайлівка
Борисенко Діана Миколаївська Вітовський с. Лупареве
Борульник Олександра Донецька Селидове
Брехлійчук Тетяна Закарпатська Рахівський Косівська Поляна
Бриненко Михайло Полтавська Хорольський Хорол
Бритвак Руслана Закарпатська Хустський с.Нижній Бистрий
Буй Євгенія Закарпатська Виноградіваський Королево
Варакута Анна Кіровоградська Кропивницький
Варакута Анна Кіровоградська м. Кропивницький
Василенко Анастасія Сумська Сумський с. Басівка
Василенко Вікторія Херсонська Верхньорогачицький Верхній Рогачик
Величко Анна Луганська Марківський с.Бондарівка
Веремійчик Едуард Волинська Любешівський смт Любешів
Виноградов Артем Полтавська Подільський Полтава
Вінниченко Лоліта Донецька м. Покровськ
Власюк Марія Миколаївська Березанський с.Рибаківка
Володько Катерина Рівненська Сарненський Сарни
Воровченко Анна житомирська Андрушівський Андрушівка
Воровченко Анна Житомирська Андрушівський Андрушівка
Гаркуша Ярослав Полтавська Миргородський Миргород
Герасименко Олена Чернігівська Ніжинський Лосинівка
Герман Аліса Київська Київ
Гідулянова Юлія Херсонська м. Херсон
Гоженко Світлана Харківська Первомайський м. Первомайський
Голікова Олександра Хмельницька Шепетівка
Голованова Софія Тернопільска Чортківський смт. Заводське
Головатюк Ольга Київська Києво-Святошинський с.Шпитьки
Голуб Анастасія Київська Броварський с. Світильня
Голубець Дар’я Запорізька Мелітопольський с. Новгородківка
Гончар Владислав Дніпропетровська м. Синельникове
Гончаров Ярослав Миколаївська Первомайський с. Грушівка
Гордієнко Олександра Дніпропетровська м.Першотравенськ
Гордійчук Матвій Київська м. Київ
Гордійчук Матвій Київська м. Київ
Горкавчук Анна Волинська Луцький Боголюби
Горлова Катерина Запорізька Михайлівський смт Михайлівка
Горулько Вікторія Запорізька область Пологівський м. Пологи
Грабіна Софія Житомирська Романівський Миропіль
Григорова Вероніка Луганська м. Лисичанськ
Гриневич Софія Волинська Любешівський с.Березичі
Гузовець Єлизавета Херсонська Каланчацький с. Макарівка
Данко Любомир Закарпатська область Виноградівський с. Великі Ком’яти
Дацюк Ірина Волинська Луцький с. Новостав
Дей Анна Чернігівська Ніжинський смт. Лосинівка
Демченко Марина Донецька Лиман Ставки
Денисенко Марія Запорізька Михайлівський смт Михайлівка
Денисюк Орест Львівська Дрогобич
Дирдіна Марина Херсонська Каховка
Добрянський Андрій Львівська Турківський с.Явора
Дульська Софія Сумська Охтирський Охтирка
Дюміна Юлія Донецька Кальміуський Маріуполь
Дюндева Таісія Донецка Лівобережний Маріуполь
Евінян Нонна Запорізька Михайлівський смт Михайлівка
Євстафієва Вікторія Запорізька Бердянськ
Єлін Ярослав Львівська Дрогобицький с. Раневичі
Жавжаров Олександр Запорізька Приморський с.Орлівка
Железняк Анна Чернігівська Чернігівський с. Новий Білоус
Жирновська Юлія Хмельницька Нетішин
Журавель Богдан Черкаська Черкаси
Заворотня Анна Миколаївська Веселинівський смт. Веселинове
Зайка Ярослав Вінницька Могилів-Подільський с. Бронниця
Захарченко Марія Чернігівська Менський м. Мена
Заяць Ольга Київська Дарницький Київ
Зварич Анастасія Донецька Костянтинівський с.Софіївка
Земелько Софія Запоріжжя Гуляйпільський с. Полтавка
Зенцева Аліна Херсонська Херсон
Іванишин Галина Львівська область м. Дрогобич
Іванова Катерина Запорізька Приазовський с. Гірсівка
Івасюк Ольга Івано-Франківська Коломийський с. Нижній Вербіж
Ізвак Ангеліна Чернівецька Хотинський с. Колінківці
Ільчишина Еліна Кіровоградська Костомарівка
Ірина Карпа Львівська Дрогобицький с.Попелі
Каменєва Ніколь Київська Бориспільський с. Мирне
Канцір Анна Донецька Бахмутський с. Званівка
Карпенко Поліна Херсонська Каховка
Карпіч Владислав Луганська Сєвєродонецьк
Каряка Вадим Донецька Олександрівський с. Михайлівка
Касим Дмитро Луганська Старобільський Курячівка
Кацура Вікторія Хмельницька Шепетівка
Кінаш Адріана Івано-Франківська Івано-Франківськ
Кіхай Яна Одеська Болградський Болград
Kiчігіна Єлизавета Дніпропетровська м.Кривий Ріг
Клямар Софія Волинська область Любешівський с. Любешівська Воля
Коваленко Анастасія Сумська Путивльський м. Путивль
Коваль Дарина Херсонська Новотроїцький с.Подове
Коваль Інесса Львівська обл. м.Дрогобич
Ковальчук Анна Полтавська Гадяцький м. Гадяч
Ковальчук Юрій Житомирська Романівський Миропіль
Ковган Яна Луганська Марківський с. Бондарівка
Козак Діана Львівська Дрогобич
Колєснік Дар’я Запорізька Запорізький Мар’ївка
Колодяжна Єлизавета Кіровоградська Новомиргородський смт. Капітанівка
Коломойченко Катерина Миколаївська Миколаїв
Колпакова Валерія Луганська Марківський с. Бондарівка
Комиса Катерина Миколаївська Первомайськ
Конченко Даниїла Луганська м. Рубіжне
Косінська Валерія Хмельницька Хмельницький с. Гвардійське
Костишин Ксеня Львівська Дрогобицький с. Попелі
Костюкович Рената Донецька м. Костянтинівка
Кот Марина Київська Ставищенський Ставище
Кочкін Данило Луганська Троїцький с. Новознам`янка
Кошова Карина Чернівецька Сокирянський с. Гвіздівці
Красногурська Анна Львівська м. Дрогобич
Красуляк Яна Херсонська Бериславський Зміївка
Кривенко Алла Харківська Первомайський м. Первомайський
Крижов Даниїл Запорізька Бердянський м. Бердянськ
Кузнєцова Лілія Хмельницька Дунаєвецький с. Морозів
Кулинко Богдан Чернігівська Ніжинський Перемога
Куліш Дар’я Хмельницька Шепетівка
Куницький Євген Херсонська Білозерський Білозерка
Курдупа Валерія Запорізька Михайлівський смт. Михайлівка
Куріленко Карина Запорізька Запорізький с. Розумівка
Курінна Аліна Донецька Дружківка
Курінна Поліна Донецька Лиманський смт.Новоселівка
Куртаметова Сівіля Херсонська Новотроїцький смт Новотроїцьке
Кучерук Михайло Запорізька Бердянськ
Кучерявенко Наталія Запорізька Мелітопольський с. Полянівка
Лаврова Оксана Житомирська Черняхівський с. Андріївка
Лайзорик Ольга Запорізька Приазовський Дунаївка
Лапко Руслана Вінницька Тульчинський с.Сільниця
Ларіонов Микита Запорізька область Веселівський смт Веселе
Лаут Валерія Черкаська Черкаси
Левицький Богдан Житомирська Романівський Миропіль
Левківська Анастасія Житомирська Романівський Миропіль
Левченко Анастасія Київська Броварський с. Світильня
Ливандовський Ігор Запорізька Бердянськ
Линь Владислав Волинська Ківерцівський Човниця
Ловцева Вероніка Донецька Волноваський смт. Новотроїцьке
Лозовський Максим Одеська Біляївський с. Маяки
Луцків Вікторія Тернопільська Теребовлянський Теребовля
Лучук Софія Запорізька Бердянський м. Бердянськ
Лютер Андрій Миколаївська Вітовський с. Лупареве
Ляшко Валерія Донецька Лиманський смт. Дробишеве
Льовкін Андрій Херсонська Суворовський Херсон
Мадиняк Яніна Львівська Сколівський с.Плав’я
Маляренко Вікторія Луганська Сватівський Хомівка
Манжола Ольга Херсонська Каланчацький с. Новоолександровка
Мансурова Ясмін Запорізька область Мелітопольський с. Терпіння
Марія Шитець Львівська Дрогобицький с.Попелі
Масло Надія Василівна Черкаська область Драбівський с. Драбове-Барятинське
Матвіїв Марта м.Львів м.Львів
Матсаєва Анастасія Львівська область Дрогобицький Дрогобич
Медвєдєва Катерина Донецька Олександрівський с. Степанівка
Мелентєєв Ілля Донецька Дружківка
Мирошниченко Анастасія Запорізька Мелітопольський с. Семенівка
Мирошниченко Дмитро Донецька Бахмут
Міщенко Валерія Запорізька Михайлівський смт Михайлівка
Мозиль Анастасія Тернопільська Зборівський с.Іванківці
Моісеєнко Анна Донецька Покровськ
Молодченко Антон Київська Згурівський с. Турівка
Момот Олександра Херсонська Дніпровський Херсон
Мороз Інна Донецька Олександрівський с. Новостепанівка
Мосійчук Русана Київська Київ
Мочаліна Лілія Херсонська Каланчацький с. Новоолександрівка
Мудрак Олександра Тернопільська Гусятинський Гусятин
Назарчук Каріна Запорізька Оріхівський Нестерянка
Негрей Юлія Полтавська Кременчук
Нестерова Ольга Донецьк м.Торецьк
Никоряк Святослава Чернівецька Садгірський Чернівці
Ничипорчук Андрій Київська Іванківський Іванків
Німаніхіна Ксенія Запорізька Дніпровський Місто
Новіков Сергій Іванович Донецька Мангушський с.Комишувате
Новосільська Анжеліка Львівська м. Самбір
Овчаренко Діана Донецька Маріуполь
Овчаренко Едуард Полтавська Великобагачанський с.Балаклія
Олійник Артем Київська Вишгородський с. Нові Петрівці
Онішкевич Карина Запорізька Розівський смт. Розівка
Онуфрійчук Дарина Хмельницька Дунаєвецький м. Дунаївці
Орлова Анастасія Миколаївська Вітовський с. Калинівка
Остимчук Анна Юріївна Волинська Любешівський с.Судче
Остренко Аліна Донецька Великоновосілківський с.Піддубне
Остряниця Катерина Запорізька Оріхівський с. Мала Токмачка
Павлишин Діана Івано-Франківська Болехівська с. Тисів
Павлова Олена Одеська Суворовський Одеса
Павлович Лариса Волинська Луцьк
Паласевич Вікторія Львівська Дрогобич
Пальок Яна Едуардівна Закарпатська Виноградівський смт. Королево
Панасенко Олександр Запорізька Мелітопольський с. Костянтинівка
Папазян Вікторія Запорізька область Веселівський смт Веселе
Первушина Катерина Донецька Бахмутський Бахмут
Петренко Ліля Дніпропетровська м.Кривий Ріг
Петрик Анастасія Донецька м. Лиман
Петрюк Христина Закарпатська Рахівський с. Лазещина
Писарева Анастасія Донецька Мирноград
Писарева Маргарита Донецька Мирноград
Писаренко Дар’я Донецька Дружківка
Півтораніс Діана Львівська Дрогобицький Дрогобич
Пісклов Олександр Запорізька Михайлівський смт. Михайлівка
Плисківська Іванна Хмельницька Нетішин
Подорванова Інна Херсонська область м.Каховка
Попель Іван Львівська Дрогобицький с. Попелі
Постоєнко Віталіна Черкаська Черкаси
Прихідько Неля Львівська Сокальський Сокаль
Прокопенко Єлизавета Запорізька Чернігівський Чернігівка
Процик Андрій Тернопільська Бучацький с. Возилів
Прусов Ігор Луганська Станично-Луганський с. Тепле
Радіо Марта Львівська Буський м. Буськ
Радченко Єлизавета Чернігівська м. Прилуки
Райчук Людмила Рівненська м. Вараш
Рассоха Марія Донецька Бахмутський Світлодарськ
Ремізова Ольга Одеська Одеса
Романенко Катерина Чернігівська м. Прилуки
Романова Марія Донецька Костянтинівський с.Білокузьминівка
Россолодова Дар’я Дніпропетровська Інгулецький Кривий ріг
Ростислав Бережницький Львівська Самбір
Рудак Антоніна Миколаївська Веселинівський смт. Веселинове
Рябко Іван Дніпропетровська Апостолівський с. Мар’янське
Рябуха Дар’я Юріївна Донецька Маріуполь
Рязанцева Катерина Львівська Франківський Львів
Сабордін Анастасія Івано-Франківська Івано-Франківськ
Сабордін Анастасія Івано-Франківська м. Івано-Франківськ
Савчук Тетяна Івано – Франківська Коломийський м.Коломия
Самарцева Анастасія Луганська Станично-Луганський с. Сотенне
Саннікова Валерія Сумська Сумський м. Суми
Сафон Леся Херсонська Каланчацький с. Макарівка
Свідзінська Соломія Львівська Дргобицький с. Попелі
Семенова Марія Донецька Лиманський Новоселівка
Семеренко Еліза Запорізька Василівський с. Кам’янське
Сендер Соломія Волинська область Горохівський м. Горохів
Сержант Тетяна Одеська обл. Великомихайлівський смт. Велика Михайлівка
Серьожечкіна Аліна Донецька м. Вугледар
Сидоренко Артем Запорізька Мелітопольський Вознесенка
Сидорук Анна Волинська м. Володимр-Волинський
Ситник Тетяна Тернопільська Зборівський Цебрів
Cілаков Андрій Донецька м. Вугледар
Слєпцова Ельвіра Житомирська Романівський Миропіль
Слєсар Лілія Київська Бровари
Смолякова Валерія Запорізька ——————- Мелітополь
Сніжко Поліна Дніпропетровська м. Покров
Сніховський В’ячеслав Донецька м. Бахмут
Соболь Анастасія Луганська Лисичанський Привілля
Соколова Вікторія Одеська Кілійський м. Кілія
Соловей Софія Черкаська Золотоніський Зорівка
Сольвар Анастасія Львівська Сокальський м. Сокаль
Станович Соломія Львівська Дрогобицький с. Попелі
Сторчак Ксенія Запорізька Пологівський м.Пологи
Ступак Анастасія Запорізька Мелітопольський село Спаське
Cурмай Валерія Херсонська Бериславський с.Львове
Суховерська Марія Львівська Стрийський м. Стрий
Танцюра Євген Запорізька Більмацький с.Новоукраїнка
Таран Віра Луганська Станично – Луганський Станиця Луганська
Таран Карина Сумська Глухівський с. Слоут
Тараненко Анна Кіровоградська область Устинівський смт. Устинівка
Тарасенко Іван Сумська Великописарівський смт.Кириківка
Тарасова Анна Івано-Франківська м. Івано-Франківськ
Таргонська Софія Житомирська Лугинський смт Лугини
Титаренко Юлія Кіровоградська Петрівський с. Володимирівка
Тіщенко Руслана Донецька Великоновосілківський с.Піддубне
Триліх Христина Тернопільська Теребовлянський Теребовля
Трофімцева Анна Донецька Мар’їнський Курахове
Троцковець Анастасія Дніпропетровська м.Першотравенськ
Тунікова Анастасія Запорізька область м.Мелітополь
Тутук Анастасія Сумська Глухівський с. Будівельне
Удовиченко Ангеліна Донецька Великоновосілківський смт. Розлив
Умрихіна Тетяна Кіровоградська область Маловисківський м. Мала Виска
Федоренко Дарина Донецька Лиманський смт. Ямпіль
Федоренко Лада Полтавська Миргородський Миргород
Федренко Анна херсонська м. Херсон
Філь Максим Запорізька Веселівський смт.Веселе
Франчук Богдана Волинська Маневицький Маневичі
Харічкін Максим Запорізька Михайлівський смт Михайлівка
Холодняк Луїза Черкаська Корсунь-Шевченківський
Хомутінкіна Євгенія Волинська м. Луцьк
Цимбал Наталія Одеська Біляївський Маяки
Цюрпіта Марина Вінницька Хмільницький с. Кушелівка
Чарченко Єлизавета Донецька Покровський смт.Удачне
Чемінава Ольга Київська область Києво-Святошинський с. Білогородка
Чепюк Ярослав Івано-Франківська Івано-Франківськ
Череднеченко Денис Луганська Станично-Луганський с. Валуйське
Чернадчук Владислава Запорізька м. Енергодар
Чернецька Вікторія Полтавська Семенівський смт. Семенівка
Чоп’як Анна-Марія Хмельницька Кам’янець-Подільський с.Залісся-2
Чоста Костянтин Донецька Краматорськ
Чудновська Крістіна Запорізька Михайлівський смт Михайлівка
ЧупатДарина Київська область Васильківський смт. Глеваха
Чухліб Максим Львівська Залізничний Львів
Шайденко Анастасiя Сумьска Конотопьский с. Калинiвка
Шалай Марія Львівська Пустомитівський с. Кротошин
Шанда Максим Полтавська Полтава
Шарко Катерина Донецька Авдіївка
Шаров Данііл Запорізька Мелітопольський Мелітополь
Шевченко Андрій Сумська Ямпільський Ямпіль
Шевченко Вікторія Дніпропетровська Тернівський м. Кривий Ріг
Шевченко Іванна Херсонська Каховський Малокаховка
Шевченко Марина Донецька Селидівська смт.Курахівка
Шевченко Марія Херсонська Каховський с. Мар’янівка
Шевченко Марія Луганська обл. м. Рубіжне
Шевченко Тетяна Сумська Охтирський с. Грунь
Шепель Крістіна Запорізька Михайлівський с. Любимівка
Шинкар Альона Київська Переяслав – Хмельницький с. Дем’янці
Шишко Дмитро Донецька Покровськ
Шмакова Анастасія Херсонська Каховський Каховка
Штiльгойз Олександр Житомирська Житомир
Щербина Софія Сумська Сумський м. Суми
Щипець Ольга Миколаївська м. Вознесенськ
Юрчик Аліна Кіровоградська Новоукраїнський Глодоси
Ягольник Ірина Хмельницька Дунаєвецький Дунаївці
Яким Вікторія Закарпатська Виноградівський Королево
Яненко Вікторія Полтавська Кременчук
Яценко Євгенія Полтавська Лубенський м. Лубни
Ященко Руслана Кіровоградська Новоукраїнський с. Глодоси

Наші партнери