Список учасників конкурсу «Стежками Каменяра». Номінація – «Проза»

Вікова категорія 6-11 років

ПІБ область район населений пункт
Азарова Аліна Сумська Тростянецький Тростянець
Бабенко Марина ХАРКІВСЬКА Красноградський місто Красноград
Безкровна Ярина місто Київ
Березіна Анастасія Сумська Тростянецький Тростянець
Брижата Ніка Донецька Покровський Покровськ
Брус Марія Івано – Франківська Івано – Франківський м. Івано – Франківськ
Бугай Дмитро Львівська Бродівський Черниця
Булатов Костянтин Донецька Покровський район місто Покровськ
Бурлака Анастасія Одеська Подільський Подільськ
Васюренко Ірина Харківська Лозівський м. Лозова
Верстин Андрій Івано-Франківська Рогатинський Рогатин
Вєткіна Ірина Вінницька Ямпільський с. Клембівка
Вишнева Яна Миколаївська Снігурівський с.Киселівка
Володимир Гордієнко Київська Київський Київ
Галочка Данило Харківська Красноградський Хрестище
Гладка Катерина Донецька Покровський м. Покровськ
Гнипа Кіра Донецька Костянтинівський Новодмитрівка
Головко Оленка Луганська Станично-Луганський с.Вільхове
Голубєва Анастасія Луганська Новопсковський Новопсков
Горбась Кіра Луганська Сватівський м. Сватове
Горобець Вікторія Донецька Костянтинівський місто Костянтинівка
Гулько Катерина Тернопільська Тернопільський Тернопіль
Гусар Марія Донецька Костянтинівський Новодмитрівка
Денисюк Владислав Київська м. Переяслав-Хмельницький
Дудко Дар”я Чернігівська Бахмацький Бахмач
Дудник – Лапковська Кіра Івано – Франківська Івано-Франківський Івано-Франківськ
Дудченко Анастасія Луганська Сватівський село Свистунівка
Еттіх Анна Харківська Лозівський м.Лозова
Ємчура Марія Івано-Франківська Калуський місто Калуш
Єфимова Ясміна Донецька Покровський м. Покровськ
Єфімова Поліна Харківська Лозівський м.Лозова
Жаботинська Анастасія Харківська Харків
Жакун Валерія Дніпропетровська Синельниківський Славгород
Жаровська Юлія Тернопільська Тернопільський Тернопіль
Жукова Анна Сумська Конотоп
Завалецька Ангеліна Хмельницька Кам”янець-Подільський село Сокіл
Загоруй Олеся Чернівецька Сокирянський с.Гвіздівці
Зарєчна Вероніка Миколаївська Очаківський село Кам’янка
Захаркіна Анастасія Харківська Зміївський місто Зміїв
Іліка Станіслав Чернівецька Сторожинецький с. Старі Бросківці
Кабин Андрій Івано-Франківська Івано-Франківськ Івано-Франківськ
Карпенко Андрій Донецька Покровський м. Покровськ
Качала Аліна Закарпатська Ужгород Ужгород
Кернична Софія Тернопільська Бучацький м. Бучач
Кечеджи Анна Донецька Кальміуський смт Старий Крим
Кіршенюк Анастасія Донецька місто Торецьк селище Новгородське
Коваль Матвій Дніпропетровська Дніпропетровський Кам’янське
Когтєва Катерина Донецька Покровський Покровськ
Козаченко Марія Донецька Покровський м. Покровськ
Кордончук Софія Хмельницька Кам’янець-Подільський с. Сокіл
Красько Аліна Рівненська Дубровицький с.Берестя
Кривошия Алiна Черкаська Уманський Умань
Крижановська Дарья Дніпропетровська м.Першотравенськ
Крисанова Ірина Донецька Покровський місто Покровськ
Куратнік Ольга Полтавська Полтавський Полтава
Курман Юлія Львівська Шевченківський Львів
Курта Богдана Закарпатська Хустський с. Кошельово
Кутова Діана Київська Білоцерківський м.Узин
Куцак Артем Хмельницька Кам’янець-Подільський с. Рихта
Кучеренко Кароліна Черкаська Смілянський Сміла
Кучеренко Марія Луганська Білокуракинський Шарівка
Лазарищак Руслан Миколаївська Баштанський місто Баштанка
Левченко Руслан Донецька Мар’їнський село Пречистівка
Линевич Богдан Донецька Торецьк Торецьк
Лисенко Максим Херсонська Олешківський село Великі Копані
Литвин Нікіта Донецька Покровський район місто Покровськ
Литвин Семен Донецька Мангушський село Дем*янівка
Ліфенцова Альона Херсонська Скадовський с.Олександрівка(Птахівка)
Ложечник Ростислав Сумська Тростянецький Тростянець
Майєр Сергій Запорізька Василівський місто Василівка
Маслова Єлизавета Запорізька Дніпровський Запоріжжя
Матвієнко Катерина Донецька м. Добропілля смт. Новодонецьке
Мезенцева Маргарита Донецька Ясинуватський Авдіївка
Мельничук Денис Івано-Франківська Івано-Франківський м. Івано-Франківськ
Мерена Софія Івано-Франківська м. Івано-Франківськ м. Івано-Франківськ
Митасьова Валерія Донецька Костянтинівський Новодмитрівка
Мількевич Емілія Житомирська Житомирський Житомир
Моршньова Єва Донецька область Покровський Покровськ
Мочалов Павло Дніпропетровська Саксаганський Кривий Ріг
Музика Олександра Донецька Мангушський смт Ялта
Мустяца Анастасія Миколаївська Вознесенський Дорошівка
Новак Катерина Львівська Личаківський Винники
Овчаренко Данило Полтавська Лубенський м. Лубни
Олексієнко Назар Рівненська Дубенський село Верба
Пасічник Валерія Донецька Костянтинівський Костянтинівка
Погрібняк Руслана Полтавська Лохвицький Заводське
Подворна Софія Рівненська Дубенський Пирятин
Привалова Євгенія ДНІПРОПЕТРОВСЬКА Криворізький с. Златоустівка
Проказюк Іванна Хмельницька Старокостянтинівський м.Старокостянтинів
Рарук Лук`ян Львівська Шевченківський Львів
Регеда Варвара Донецка обл. Покровский р-н м.Покровск
Римлянський Олександр Донецька Покровський Покровськ
Риштована Аліна Донецька Костянтинівський Костянтинівка
Руснак Микола Хмельницька Кам’янець-Подільський м.Кам’янець-Подільський
Рязанцева Анастасія Донецька Покровський Покровськ
Сасовець Мар’яна Тернопільська Заліщицький с.Устечко
Сімєрік Олександра Луганська Сватівський село Свистунівка
Сімонов Тимур Дніпропетровська Новомосковький м. Новомосковськ
Скорик Єлизавета Київська Сквирський с.Великополовецьке
Скригіна Вероніка Львів Шевченківський Львів
Смирнов Кирило Донецька Покровський Покровськ
Спренцісс Юрій Львівська Личаківський м.Львів- Винники
Стеценко Давід Черкаська Смілянський Сміла
Тиліпська Даниїла Львівська Пустомитівський с. Чижиків
Тютько Іван Львівська Пустомитівський с. Чижиків
Федорова Софія Харківська Харків
Федосєєва Вікторія ДНІПРОПЕТРОВСЬКА Тернівський м. Кривий Ріг
Філь Дмитро Донецька Покровський місто Покровськ
Фінашко Катерина Сумська Ямпільській Свеса
Хома Максим Львівська Личаківський Львів – Винники
Чагіна Крістіна Луганська Марківський село Бондарівка
Чихарєв Кирило Донецька Покровський Покровськ
Чудновець Катерина Запорізька Запорізький Запоріжжя
Чумак Софія Донецька Добропільський м. Добропілля
Шаповал Катерина Сумська Тростянецький Тростянець
Шаповалов Дмитро Харківська Балаклійський Андріївка
Шаповалова Анна ДОНЕЦЬКА Костянтинівський район місто Костянтинівка
Шевченко Назарій Черкаська Смілянський Сміла
Шевченко Сергій Донецька Допропільський м.Білицьке
Шило Єлизавета Львівська Пустомитівський Верхня Білка
Шкурлей Божена Івано – Франківськ місто Івано – Франківськ
Шпунт Ангеліна Київська Броварський Бровари
Янкевич Мирослава Харківська Лозівський Лозова

Вікова категорія 12-16 років

ПІБ область район населений пункт
Албутов Максим Рівненська Сарненський с.Немовичі
Александрова Дар’я Донецька Місто Торецьк Смт.Північное
Антіфеєва Аліна Запорізька Мелітопольський Мелітополь
Ануліч Аніта Запорізька Заводський район м. Запоріжжя
Архангородська Анастасія Одеська Тарутинський Олександрівка
Бабаян Аміна Кіровоградська Вільшанський с.Сухий Ташлик
Бабич Єлизавета Черкаська Городищенський Петропавлівка
Багнюк Єлизавета Миколаївська Очаківський село Кам’янка
Байкенич Анастасія ЛЬВІВСЬКА Сколівський с.Підгородці
Беляк Віталій Миколаївська Арбузинський місто Юноукраїнськ
Березницька Юлія Донецька Покровський село Сонцівка
Бехтер Любов Херсонська Бериславський село Червоний Маяк
Бецун Софія Дніпропетровська Покровський м.Кривий Ріг
Бєликова Валерія Запорізька Кам’янсько-Дніпровський село Новодніпровка
Бичковська Олександра Київська Бориспільський село Велика Олександрівка
Білозерський Максим Миколаївська Первомайський с.Романова Балка
Богданов Антон Луганська Марківський с. Лісна Поляна
Богуцький Назар Рівненська Рівненський Ходоси
Бойко Сніжана Хмельницька Кам’янець-Подільський село Сокіл
Бояр Дмитро Житомирська Житомирський Житомир
Брезгіна Софія Дніпропетровська Інгулецький Кривий Ріг
Бурчило Надія та Бурчило Вікторія Черкаська Канівський с. Мартинівка
Варакута Анна Кропивницька Кропивницький м. Кропивницький
Василенко Поліна Полтавська Подільський Полтава
Васильєва Ангеліна Миколаївська Березанський с. Рибаківка
Вдовенко Олег Запорізька м. Бердянськ м. Бердянськ
Водянніков Григорій Донецька Мангушський смт Мангуш
Войналович Валерія Дніпропетровська Покровський Кривий Ріг
Войтова Олена Одеська Тарутинський смт.Тарутине
Волкова Вікторія ЧЕРНІГІВСЬКА Прилуцький смт. Линовиця
Володько Катерина Рівненська Сарненський місто Сарни
Гайченя Крістіна Житомирська Олевський Олевськ
Галан Вікторія Херсонська Дніпровський Херсон
Галла Аліна Донецька Нікольський с. Малоянисоль
Галямін Ярослав Донецька Костянтинівський селище Зоря
Гевко Соломія Тернопільська Гусятинський м.Копичинці
Гелей Анастасія Полтавська Лубенський Лубни
Герман Анастасія Запорізька Заводський Запоріжжя
Говді Анастасія Закарпатська Хустський Хуст
Горобинська Віта Луганська область Станично-Луганський район селище Вільхове
Гришальова Наталія Дніпропетровська Криворізький с. Златоустівка
Грібова Дар”я ЛУГАНСЬКА Станично-Луганський район смт Петропавлівка
Данилюк Софія Житомирська Бердичівський місто Бердичів
Дарія Мільгевська Київська Переяслав-Хмельницький Переяслав-Хмельницький
Демяненко Дар’я донецька мікрорайон Шахтарський місто Покровськ
Діжурко Вікторія Рівненська Дубровицький с. Тумень
Діхтяренко Яна Черкаська Смілянський Сміла
Долинський Максим ЗАКАРПАТСЬКА Мукачівський Мукачево
Долуда Каріна Сумська Недригайлівський смт. Недригайлів
Донець Діана Миколаївська Кривоозерський смт Криве Озеро
Дячук Андрій Хмельницька Шепетівський Шепетівка
Емурлаєва Ельвіна Херсонська Чаплинський Асканія-Нова
Єфімов Денис Харківська Лозівський м.Лозова
Жельман Аліна Житомирська Романівський с.Вільха
Журавель Марія Херсонська Горностаївський с. Червона Поляна
Журбей Дмитро Житомирська Житомирський Житомир
Заведецька Марія Вінницька Ленінський Вінниця
Закацюра Тет’яна Львівська Пустомитівський с.Борщовичі
Зарецька Анастасія Чернігівська Козелецький Козелець
Захватаєв Данило Одеська Кілійський Вилкове
Здоровець Леонід Херсонська Горностаївський с. Братолюбівка
Зенченко Владислава Одеська Ізмаїльський м.Ізмаїл
Зіневич Альона Київська Бородянський смт. Бородянка
Зіньковський Віктор Полтавська м.Полтава Полтава
Зузак Вікторія Львівська Сокальський Соснівка
Зюзіна Ірина Запорізька Мелітопольський Семенівка
Іваніцька Вероніка Миколаївська Баштанський Баштанка
Іщенко Сергій Дніпропетровська Синельниківський Славгород
Каламай Софія Львівська Пустомитівський с. Містки
Калашник Владислава Київська Києво-Святошинський м. Ірпінь
Каліновська Олександра Хмельницька Полонський Полонне
Калюх Ярослав Рівненська Дубровицький Берестя
Каражекова Єлизавета Одеська Ізмаїльський Ізмаїл
Кирій Ростислав Львівська Дрогобицький Залужани
Кім Злата Запорізька Веселівський С. Чкалове
Климпуш Тетяна Закарпатська Рахівський с. Лазещина
Коваль Ольга Хмельницька Славутський район Славута
Ковпенко Єлизавета Харківська Лозівський Лозова
Ковтун Уляна Вінницька Замостянський вулиця Олега Антонова, 28/41
Кожан Денис Запорізька Веселівський С. Чкалове
Козловець Анна Вінницька Ямпільський Ямпіль
Колеснік Дар’я Донецька Костянтинівський с-ще Новодмитрівка
Колісник Софія Дніпропетровська Саксаганський м. Кривий Ріг
Кольба Роман Тернопільська Бучацький с. Переволока
Коробко Поліна Чернігівська Ріпкинський Добрянка
Короташ Поліна Хмельницька Шепетівський Шепетівка
Косєй Дарина Миколаївська Снігурівський м. Снігурівка
Косих Влад Юрійович Волинська Нововолинський м. Нововолинськ
Костенко Анастасія Запорізька Пологівський Місто Пологи
Костішина Карина Дніпропетровська Широківський Широке
Котенко Катерина Дніпропетровська Жовті Води Жовті Води
Кошелев Богдан ЛУГАНСЬКА Кремінський м.Кремінна
Кравець Златоміра Запорізька Мелітопольський Мелітополль
Кравченко Катерина Київська Славутич
Кравчук Тетяна Івано-Франківська Івано-Франківськ Івано-Франківськ
Красножон Владислав Миколаївська Братський Ганнівка
Крисько Соломія Львівська Старосамбірський с.Міженець
Куліковський Назарій Львівська Яворівський с.Морянці (Мор’янці)
Курбаєва Яна Донецька Костянтинівський село Білокузьминівка
Кухтєй Микола Миколаївська Снігурівський Снігурівка
Кухтіна Вікторія Донецька Волноваський Хлібодарівка
Куцарєв Богдан Дніпропетровська Металургійний м. Кривий Ріг
Куций Віктор Львівська Пустомитівський с.Борщовичі
Кучер Марина Сумська Охтирський Охтирка
Кшановська Еліна Кіровоградська Онуфріївський Павлиш
Лазарєва Вікторія Луганська Станично-Луганський Петропавлівка
Латипова Анастасія Чернігівська Козелецький смт Козелець
Ленець Катерина Сумська Роменський с.Миколаївка
Леонова Катерина Дніпропетровська Першотравенськ
Лесонін Любомир Львівська Бродівський місто Броди
Лещенко Антоніна Черкаська Черкаський місто Черкаси
Лисенко Андрій Київ Голосіївський Київ
Лівша Денис Донецька Мар′ їнський Курахове
Лісова Дарина Київська Фурсівська ОТГ село Фурси
Лободеко Каміла Харківська Красноградський Красноград
Ломакіна Анастасія Сумська Сумський місто Суми
Лупацій Катерина Львівська Сколівський с. Верхнячка
Любицька Еліна Донецька Мар’їнський Курахове
Ляшко Валерія Донецька Лиманський смт. Дробишеве
Мазепа Юрій Львівська Пустомитівський с.Борщовичі
Максакова Катерина Сумська Охтирський м.Охтирка
Мартинюк Інна Рівненська Сарненський село Карпилівка
Марченко Анастасія Донецька Мангушський селище Портівське
Матвєєвська Анна Одеська Суворовський Одеса
Матяш Катерина Запорізька Василівський с. Мала Білозерка
Мацко Данило Львівська Радехівський район Радехів
Мегединюк Ольга Київська Бориспільський район село Велика Олександрівка
Мельник Катерина Одеська Тарутинський с. Малоярославець Перший
Мельничук Вадим Івано-Франківська Івано-Франківський м. Івано-Франківськ
Метіль Руслан Львівська Дрогобицький Стебник
Михайлінчик Діана Хмельницька Теофіпольський село Волиця-Польова
Мірянова Анна МИКОЛАЇВСЬКА Первомайський с. Кінецьпіль
Мудрик Світлана Львівська Радехівський с. Радванці
Недвига Єлизавета Черкаська Смілянський місто Сміла
Носова Катерина Дніпропетровська Межівський селище Межова
Одайський Роман Київська Броварський Бровари
Олейнич Кирило Донецька Мар’їнський Місто Курахове
Оліферук Вікторія Хмельницька Славутський Нетішин
Островська Богдана Волинська Іваничівський Нововолинськ
Панова Марія Полтавська Лубенський Лубни
Парій Ольга Закарпатська Свалявський м. Свалява
Пасевич Марія Волинська Любешівський Седлище
Петрусенко Олеся Сумська Глухівський м. Глухів
Пилипенко Анна Запорізька Вільнянський Дніпровка
Півненко Дар’я Одеська Суворовський Одеса
Півтораніс Діана Львівська Дрогобицький Дрогобич
Полосенко Єлизавета Донецька Торецьк місто Торецьк
Попович Вероніка Полтавська Лохвицький Бодаква
Попович Ганна Запорізька Мелітопольський місто Мелітополь
Посник Ірина ДОНЕЦЬКА Слов’янський м. Краматорськ
Похила Ілона Луганська Білокуракинський Шарівка
Почепа Анна Донецька Нікольський смт Нікольське
Притуляк Іван Вінницька Калинівка с. Дружелюбівка
Радченко Єлизавета Чернігівська Прилуцький Прилуки
Рижик Володимир Миколаївська Баштанський Баштанка
Ростока Світлана Сумська Недригайлівський Недригайлів
Рудь Дмитро Луганська Сватівський місто Сватове
Рудюк Єлизавета Київська Васильківський м. Васильків
Русакова Юлія Одеська Ізмаїльській Ізмаїл
Сажнєва Анастасія Запорізька Мелітопольський Семенівка
Сакевич Віталій Хмельницька Чемеровецький с. Біла
Свиридюк Дмитрій Волинська місто Нововолинськ
Сизарєва Єлизавета Сумська Тростянецький Тростянець
Ситник Марина Запорізька Оріхівський м. Оріхів
Сітніченко Одеська Ренійський м.Рені
Склянчук Анна Волинська Любомльський місто Любомль
Скоч Єлизавета Запорізька Більмацький с.Новоукраїнка
Скрипак Вікторія Полтавська Лохвицький місто Заводське
Солончук Олексій Хмельницька Старокостянтинівський Старокостянтинів
Спірідонова Богдана Хмельницький Шепетівський Шепетівка
Сталєва Ірина Запорізька Василівський Місто Дніпрорудне
Станинець Марія Закарпатська Іршавський Іршава
Станович Соломія Львівська Дрогобицький с. Попелі
Старостіна Аміна ДНІПРОПЕТРОВСЬКА Васильківський Григорівка
Стоянова Марія Одеська Приморський Одеса
Стрижевська Марина Донецька Костянтинівський Новодмитрівка
Сулим Остап Львівська Жовківський Рава-Руська
Танасова Тетяна Запорізька Приазовський село Гірсівка
Тарапацька Ольга Донецька Мангушський село Дем’янівка
Таргонська Софія Житомирська Лугинський Лугини
Таркович Олександра Рівненська Рівненський село Зоря
Тищенко Анна Донецька Слов’янський Слов’янськ
Товстоп”ят Яна Полтавська Оржицький с.Воронинці
Толстая Валерія Запорізька Вільнянський село Матвіївка
Тригуб Ольга Сумська Роменський с. Басівка
Удодова Тетяна Луганська Попаснянський Лисичанськ
Фаньо Юлія Запорізька Приазовський Олександрівка
Федорова Дар’я Запорізька Більмацький село Олексіївка
Федосеєнко Єлизавета Одеська Одеський місто Одеса
Федьо Марія м.Киів Подільський м.Киів
Фердман Вероніка ЗАПОРІЗЬКА Вознесенівський Запоріжжя
Фесенко Владислав Луганська Сватівський с.Коломийчиха
Фірсова Альона Луганська Білокуракинський с. Павлівка
Фодор Андрій Закарпатська Виноградівський Королево
Фоменко Ярослав Донецька Мар’їнський село Пречистівка
Харченко Дарина Запорізька Оріхівський СМТ Комишуваха
Хмура Вероніка Херсонська Верхньорогачицький Верхній Рогачик
Холзакова Валерія Запорізька м. Бердянськ м. Бердянськ
Холодович Вікторія Донецька Мангушський село Бердянське
Хоменко Яна. Донецька Мар’їнський Ільїнка
Цапок Владислав Чернігівська Прилуцький Прилуки
Цуман Софія Рівненська Сарненський місто Сарни
Чайковська Анастасія Дніпропетровська Томаківський село Чумаки
Чабан Олександра Івано-Франківська Тлумацький м. Тлумач
Чаус Марія Закарпатська Рахівський Великий Бичків
Чечет Тетяна Запорізька Веселівський село Веселе
Числаш Андрій Чернівецька Сокирянський м.Новодністровськ
Чуба Ігор Черкаська Христинівський смт.Верхнячка
Чудак Яна ЖИТОМИРСЬКА Лугинський Лугини
Шадура Аліна Черкаська Канівський с. Мартинівка
Шалай Марія Львівська Пустомитівський село Кротошин
Шатравка Олександра Луганська Сватівський Сватове
Шевчук Анастасія Житомирська Корольовський Житомир
Шемі Аделіна Сумська Сумський район м. Суми
Шерстюк Станіслав Рівненська Рокитнівський смт Томашгород
Шимко Дарія Вінницька Іллінецький с. Хрінівка
Шимченко Діана Житомирська Бердичівський м. Бердичів
Шишенко Макар Харківська немає Харків
Штільгойз Олександр Житомирська Житомирський Житомир
Щипець Ольга Миколаївська Вознесенськ м. Вознесенськ
Яблунівська Софія Одеська м.Южне м.Южне
Яблуновська Анастасія Миколаївська Вітовський Новомиколаївка
Яковлєва Анастасія Одеська Іванівський село Калинівка
maria!261087 Львівська Пустомитівський Зимна Вода

Наші партнери