Список учасників конкурсу «Стежками Каменяра». Номінація – «Драматургія»

Вікова категорія 6-11 років

ПІБ область район населений пукнт навчальний заклад
Вишнева Яна Миколаївська Снігурівський с.Киселівка Киселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Шилов Максим Донецька Великоновосілківський с.Олексіївка Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Вікова категорія 12-16 років

ПІБ область район населений пукнт навчальний заклад
Богатов Данило Запорізька Веселівський смт. Веселе КЗ “Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2”
Бондаренко Максим Донецька область Мангушський с. Комишувате Комишуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Вальчук Юлія Русланівна Вінницька Могилів-Подільський с. Немія Немійська ЗОШ І-ІІ ступенів
Варакута Анна Кіровоградська м. Кропивницький м. Кропивницький Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького
Володько Катерина Рівненська Сарненський м. Сарни Сарненська гімназія
Воробйов Назар Рівненська Сарненський смт. Клесів Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей
Галун Вікторія Львівська Мостиський с. Гусаків Гусаківський НВК
Жижко Марія Сергіївна Київська Таращанський с.Северинівка Северинівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ”
Жовтенко Марія Одеська область Ізмаїльский район м.Ізмаїл ЗОШ №9
Коляда Анастасія Сумська Охтирський Охтирка ЗОШ №3
Кормило Марія Львівська Самбірський м. Самбір Самбірська гімназія
Лисюк Ольга Хмельницька Шепетівський Шепетівка Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Миколи Островського
Ліхачов Дмитро Анатолійович Херсонська Верхньорогачицький Верхній Рогачик Верхньорогачицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
Німаніхіна Катерина Русланівна Запорізька Дніпровський Запоріжжя “Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів”
Ориник Христина Львівська Старосамбірський с. Надиби ЗСШ І-ІІ ступенів
Рубашкін Вячеслав Миколаївська Кривоозерський с. Велика Мечетня Великомечетнянський ЗЗСО – ІІІ ступеня
Сеник Олена Львівська Личаківський Львів СЗШ №7
Шепель Анастасія Запорізька Мелітопольський с. Костянтинівка  “Гімназія-Мала академія наук №1 “Таврія”

Наші партнери