.

Шановний благодійнику!

Запрошуємо Вас зробити свій внесок у формування преміального фонду Міжнародної премії  Івана Франка у галузі суспільно-гуманітарних наук та увійти до складу Наглядової ради Міжнародного фонду Івана Франка. 

FrankoPrize: Лупайте сю скалу!

Міжнародна премія ім. Івана Франка започаткована Міжнародним фондом, який було створено за ініціативи внука Великого Каменяра – Роланда Франка. До Правління Фонду увійшли як українські так і зарубіжні вчені з Лондона, Відня, Мюнхена, Варшави і Седльця. Перша премія буде вручена 27 серпня 2016 року на 160- річчя від Дня народження Івана Яковича.

Мета премії  –   популяризувати діяльність Івана Франка та спонукати учених з різних країн світу до проведення активних досліджень у галузі суспільних наук та україністики. Міжнародна премія імені Івана Франка має стати містком визнання української науки і культури у світі. Організатори Фонду і Премії мають амбіцію поставити Премію Івана Франка в один ряд з найвідомішими науковими нагородами світу.

Ми усе робимо, щоб забезпечити високий рівень конкуренції та безсумнівного переможця Премії. Тому усі необхідні процедури є відкритими з використанням найкращого міжнародного досвіду. Водночас, рівень конкуренції можна забезпечити не лише чесним і прозорим відбором, а й розміром премії, який формуватиме її престиж. Ви маєте можливість долучитися до становлення Премії, яка займаючи вільну «нішу» у науковому світі має усі шанси, поряд з премією А.Нобеля, стати першою у галузі суспільно-гуманітарних наук світу.

Ми розуміємо, що країна перебуває у стані війни і усі ресурси спрямовуються на виживання, проте навіть у такі часи не потрібно забувати про ідеали державотворення. Пізнавати Івана Франка означає пізнавати себе, своє минуле і своє майбутнє. Іван Франко — це найкращий фронтмен просування позитивного іміджу про Україну у світі.

Що дасть Ваш благодійний внесок у Фонд Івана Франка?

1.Буде використаний для формування преміальних виплат, а отже якісно вплине на престиж Міжнародної премії імені Івана Франка.

2.Долучить Вас, чи очолювану Вами організацію, до переліку меценатів світового рівня.

Крім усього, Дирекція Фонду зобов’язується:

– вказати про внесок мецената на сайті Премії www.frankoprize.com.ua;

– вказати мецената у щорічному бюлетені Міжнародного фонду Івана Франка, який видаватиметься перед нагородженням лауреатів у серпні 2016 року;

– нагородити мецената подякою Міжнародної Фонду Івана Франка;

– згадувати про мецената в ЗМІ: виступах, публікаціях, інтерв’ю;

– брати участь у публічних акціях мецената, в тому числі медійних (по запрошенню).

Якщо Ви розумієте важливість становлення Міжнародної премії імені Івана Франка та готові долучитися до числа її сподвижників, Ви можете зв’язатися з нами поштою frankofund@ukr.net , або зробити свій внесок на розрахунковий рахунок премії:

БО «Міжнародний фонд Івана Франка»

 

Р\р 26007012647 в ПАТ «БАНК «СІЧ»

МФО 380816

Код ЄДРПОУ банку 39896543

01033 м. Київ, вул. Володимирська, 63

З повагою,

Правління Фонду.Наші партнери