День Києва 2019: столиця зустрічає Франкове Підгір’я


У суботу в Києві стартує фестиваль «Країна ФРАНКІАНА» – дводенне свято Франкового Підгірря!
Фестиваль проходитиме 25-26 травня та обіцяє стати одним з найсамобутніших заходів цієї весни у Києві. Центральними подіями Фестивалю буде презентація міст Дрогобиччини та урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра».
Відкриє захід заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина». Крім того, в концертній програмі братимуть участь гурт «Бориславські батяри», «Лабораторія джазу», акордеоніст-віртуоз Василь Клепач та ін.
Зірковий гість заходу – заслужений артист України, «золотий саксофон України» – Ігор Рудий.
Упродовж дня на гостей чекатиме оригінальна концертна програма, не менш цікаві презентаційні тури, майстер-класи, квести, ігри, а також смачна українська кухня та ярмарок від народних майстринь. Родзинками Фестивалю будуть тематичний Франковий лабіринт, у якому гості заходу зможуть більше дізнатися про І. Франка, та виставка молодого панк-художника, коміксиста, музиканта та автора проекту #ХтоФранко (Квантовий стрибок Франка) – Влада Корнюка.
Урочиста церемонія відкриття відбудеться 25 травня о 12:00 на площі Івана Франка.
 Переглянути програму фестивалю та отримати більше інформації можна на Facebook-сторінці.
У цей день Київський національний академічний драматичний театр ім. І. Франка пропонує киянам та гостям столиці переглянути на великій сцені виставу «Перехресні стежки».
Фестиваль організовують: Міжнародний фонд Івана Франка, Дрогобицька міська рада, Бориславська міська рада, Львівське товариство у м. Києві та СПА-готель “RESPECT” зі Східниці. Призовими партнерами виступили Львівське товариство у Києві, Асоціація земляцтв України, «Індустріальний банк», Львівська майстерня шоколаду. Інформаційні партнери: телеканал «Еспресо», радіо «Львівська хвиля», ІА «Гал-інфо».


Наші партнери