Оголошення номінантів Міжнародної премії ім. Івана Франка 2019

15 травня 2019 року Міжнародний фонд Івана Франка оголосить імена номінантів на здобуття Міжнародноі преміі імені Івана Франка у 2019 році.
 
Цьогоріч членами Ради експертів, з 4 квітня по 10 травня, буде оцінено 27 наукових робіт у 2 номінаціях. У номінації за вагомі здобутки (досягнення) у галузі україністики представлено 17 монографій, у номінації за вагомі здобутки (досягнення) у галузі соціально-гуманітарних наук – 10 наукових праць.
 
Відповідно до Положення про Премію, члени Міжнародної ради експертів протягом місяця, з дня отримання документів від Комітету Премії, мають визначити у кожній з номінацій не більше трьох робіт і передати іх на розгляд Міжнародного журі. При відборі номінантів члени ради експертів керуються власними знаннями, а також порівнюють наукові роботи за такими критеріями: наявність інноваційних та оригінальних підходів у дослідженні; концептуальність, системність та критичність дослідження; міжнародний контекст і рівень наукового дослідження. Уразі відсутності достойних робіт, коли в котрійсь з номінацій усі наукові роботи набрали менше 4 позитивних висновків членів Ради експертів, Комітет Премії приймає рішення не присуджувати Премію в цій номінації. Тоді, на розгляд Міжнародного журі подаються наукові роботи в тій номінації, де Радою експертів визначено наукові роботи-номінанти.

Наші партнери