УВАГА! Закінчується прийом документів на здобуття Міжнародної премії ім. Івана Франка

1 березня 2018 року закінчується прийом наукових робіт і супровідних документів на здобуття Міжнародної премії ім. Івана Франка.

Детальніша інформація про умови подання документів на здобуття Міжнародної премії імені Івана Франка міститься на сайті фонду http://frankoprize.com.ua/index.php/uk/2016/02/01/600/

Нагадаємо, що Міжнародну премію ім.Івана Франка присуджують дослідникам, наукові роботи, яких було подано до Комітету Премії науковими установами і роботи яких було визнано найкращими за оцінкою Міжнародного журі.

Премія має дві номінації: за вагомі здобутки (досягнення)  у галузі україністики та за вагомі здобутки (досягнення) у галузі соціально-гуманітарних наук.

Премія є щорічною і вручається 27 серпня у день народження Івана Франка.

Лауреати Премії нагороджуються грошовою винагородою ( у 2016 та 2017 роках призовий фонд становив  500 тисяч гривень) та золотим знаком.

Лауреати Премії  попередніх років:

у 2016 році архієпископ-емерит, колишній глава УГКЦ Любомир Гузар з науковою монографією “Андрей Шептицький Митрополит Галицький (1901—1944) провісник екуменізму;

у 2017 році у номінації «За вагомі здобутки (досягнення) у галузі україністики»  професор Інституту славістики Віденського університету Міхаель Мозер з монографією «New Contributions to the History of the Ukrainian Language”;

у 2017 у номінації «За вагомі досягнення у галузі соціально-гуманітарних наук» заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка, академік Олег Шаблій з  науковою роботою «Суспільна географія» у 2-х томах.

Наші партнери