Журі всеукраїнського учнівського конкурсу «Стежками Каменяра» приступило до розгляду робіт

Прийом робіт на Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра» завершився 1 лютого 2018 року.

Наразі оргкомітетом  завершено опрацювання робіт, які були подані на конкурс учнями закладів загальної середньої освіти України.

До конкурсу допущено усі роботи, які були подані у визначений строк і відповідають усім вимогам Конкурсу. Оргкомітетом створено журі у 4-х номінаціях, до яких увійшли відомі поети, прозаїки, драматурги, філологи, художники, мистецтвознавці та франкознавці.

Зокрема, у номінації «Драматургія» до конкурсу допущено: 6 робіт у віковій категорії 6-11 років та 13 робіт у віковій категорії 12-16 років.

У номінації «Поезія» до конкурсу допущено: 177 роботи у віковій категорії 6-11 років та 359 робота у віковій категорії 12-16 років.

У номінації «Проза» до конкурсу допущено: 129 робіт у віковій категорії 6-11 років та 328 робіт у віковій категорії 12-16 років.

У номінації «Краща ілюстрація до творів Івана Франка» до конкурсу допущено: 436 робіт у віковій категорії 6-11 років та 304 роботи у віковій категорії 12-16 років.

Прізвища усіх учасників Конкурсу буде згодом опубліковано на сторінці конкурсу у соціальній мережі Фейсбук.

Оргкомітет звертає увагу на низьку якість підготовки супровідних документів. На жаль, велика кількість робіт не була зареєстрована у електронній формі, що змусило організаторів не допустити їх до конкурсу.

Нагадаємо, оголошення переможців у кожній із номінацій та в обох вікових категоріях відбудеться 30 квітня 2018 року.

Нагородження переможців відбудеться 27 травня у м. Києві біля пам’ятника Іванові Франкові, напередодні річниці смерті Великого Каменяра.

Наші партнери