Список учасників конкурсу «Стежками Каменяра». Номінація – «Краща ілюстрація»

Вікова категорія 6-11 років

ПІБ область район населений пункт
Агаркова Ангеліна Миколаївська Арбузинський м.Южноукраїнськ
Азізов Амід Заурович Запорізька Кам`янсько-Дніпровська с. Новодніпровка
Акентьев Нікіта Дніпропетровська Покровський М. КРИВИЙ Ріг
Акіньшина Дар’я Луганська область Сватівський район м. Сватове
Аліханян Наріне Запорізька м. Мелітополь
Алтухова Дар*я Донецька Волноваський смт Володимирівка
Амірова Аміра Одеська Київський місто Одеса
Андрєєв Данило Запорізька Ка́м’янсько-Дніпро́вський Енергодар
Андрійко Сергій Сергійович Полтавська Решетилівський Нова Михайлівка
Аношкіна Варвара Дніпропетровська Дніпропетровський Дніпро
Антикало Христина Петрівна Рівненська Рокитнівський с.Карпилівка
Антонь Ілона Донецька Добропіьський с. Шахове
Асапуо Анвелі Донецька Селидівський м.Селидове
Асхадулліна Аміна Донецька Костянтинівський Костянтинівка
Атаманюк Катерина Запорізька Мелітопольський селище Зарічне
Багній Іванна Рівненська Сарненський смт. Степань
Бажан Валерія Віталіївна Запорізька Приморський с. Банівка
Бажан Ярослава ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ Лозівський с. Орілька
Балакірєва Зоряна Львівська Бродівський Черниця
Бандура Єлізавета Донецька Торецький Торецьк
Барикіна Єва Миколаївська Миколаївський Миколаїв
Бацина Марія Олександрівна Кіровоградська Кіровоградський місто Кропивницький
Беднарчук Софія Львівська Трускавець Трускавець
Бережна Софія Харківська Балаклійська Андріївка
Бєликов Сергїй Запорізька Кам‘янсько – Дніпровський с. Новодніпровка
Бикова Василина Донецька Нікольський с. Малоянисоль
Білозуб Анастасія Запорізька Вільнянський м.Вільнянськ
Біляєва Ангеліна Запорізька область Заводський район місто Запоріжжя
Блонський Данііл Русланович Луганська Попаснянський Тошківка-1
Боброва Марія Донецька Костянтинівський Іванопілля
Бова Олександр Донецька Покровський Покровськ
Богатько Валерія Рівненська Дубровицький Городище
Богданець Каріна Рівненська Рокитнівськи с.Рокитне
Богданов Олександр Хмельницька Кам‘янець-Подільський Кам‘янець-Подільський
Богданова Юлія Донецька Селидівський місто Селидове
Бойко Надія Олександрівна Черкасская Шполянський с. Лозуватка
Бойко Поліна Сумська Липоводолинський с. Московське
Бойченко Дмитро Миколаївська Вознесенський с.Воронівка
Борова Мар’яна Львівська Шевченківський місто Львів
Брага Давід Сумська Шосткинський м. Шостка
Братченко Маргарита Херсонська Високопільський село Нововознесенське
Брешута Вікторія Запорізька Вільнянський м.Вільнянськ
Бричка Дарина Рівненська Рокитнівський с.Рокитне
Буренок Анжеліка Луганська Біловодський Біловодськ
Бурик Софія Сумська Суми Суми
Бурлака Ксенія Одеська Київський м.Одеса
Бурлуцька Анастасія Луганська Сватівський село Містки
Бурлуцька Дар’я Луганська Сватівський село Містки
Буровцов Олег Донецька Торецьк Торецьк
Буряк Анастасія Донецька Бахмут місто Бахмут
Буряк Дар ‘я Донецька Бахмут місто Бахмут
Буряк Катерина Дніпропетровська область Довгинцівський Кривий Ріг
Бушанський Михайло Одеська Київський м.Одеса
Варвинський Олександр Полтавська Лубенський м.Лубни
Варвінський Андрій Полтавська обл Лубенський м. Лубни
Варченко Вікторія Донецька м.Добропілля м.Білицьке
Васильченко Анжеліка Віталіївна Полтавська Оржицький Новооржицьке
Васютінська Єлизавета Донецька Костянтинівський Костянтинівка
Ватагович Олеся Львівська Сколівський с. Козьова
Векерле Софія Олегівна Запорізька Кам’янсько-Дніпровський Енергодар
Величко Айкануш Дніпропетровська Марганець Марганець
Вербицька Єлизавета Кіровоградська Кіровський Кропивницький
Вибодовська Юлія Володимирівна Хмельницька Городоцький Пільний Олексинець
Височин Софія Черкаська Смілянський Сміла
Височин Софія Черкаська / місто Сміла
Війзер Софія Андріївна Запорізька Кам’янсько-Дніпровський Енергодар
Віннічук Наталія Олександрівна Рівненська Дубенський Семидуби
Вовк Владислав Черкаська Смілянський м.Сміла
Вовк Каміла Полтавська Лохвицький с.Жабки
Войтасик Віолетта Миколаївська Снігурівський с. Євгенівка
Войткова Марія Сергіївна Запорізька Кам’янсько-Дніпровський Енергодар
Волкова Анастасія Луганська Сєвєродонецьк Сєвєродонецьк
Волобуєва Валентина Кіровоградська Фортечний м. Кропивницький
Волохов Ілля Львівська Трускавець Трускавець
Волошин Іван Луганська Біловодський Біловодськ
Волошина Марія Хмельницька Кам’янець-Подільський с. Голосків
Ворон Данил Запоріжжя Вознесенівський Запоріжжя
Ворона Тимур Сумська Тростянецький місто Тростянець
Гавенко Сітлана Ярославівна Вінницька Крижопільський село Вербка
Гаврилова Євгенія Донецька Селидове Селидове
Гайворонська Маріанна Полтавська Полтавський Полтава
Гамай Єлизавета Полтавська Карлівський Карлівка
Гамій Вікторія Донецька Покровський Покровськ
Гарасим Богдан Львівська Шевченківський Львів
Гейченко Олександр Андрійович Донецька Костянтинівський Село Софіївка
Герасименко Вероніка …Дніпропетровська Дніпровський Підгородне
Герасимюк Максим Хмельницька Полонський с.Червоне
Гладченко Дар’я Сумська Тростянецький Тростянець
Глущак Богдан Донецька Констянтинівський Село Новодмитрівка
Глущенко Ілля Олександрович Запорізька Вознесенівський Запоріжжя
Голуб Данило Полтавська Хорольський Хорол
Голуб Федір Дніпропетровська Широківський смт Широке
Гончаренко Катерина Черкаська Смілянський район місто Сміла
Гончаренко Ярослав Харківська Красноградський Хрестище
Горбунова Поліна Донецька область Місто Добропілля Місто Білицьке
Гордєєва Валерія Львівська Бродівський Черниця
Гордієвич Олександр Харківська Балаклійський Андріївка
Горєлов Акім Запорізька К.Дніпровський м.Енергодар
Городецький Матвій Максимович Харківська Балаклійський смт. Андріївка
Грамчук Олександр Черкаська Смілянський Сміла
Гретченко Ілля Донецька Костянтинівський місто Костянтинівка
Григоровська Вікторія Запорізька Якимівський Атманай
Гриценко Софія Київська Переяслав-Хмельницький село Стовп’яги
Грицунь Марія Одеська Лиманський Южне
Грішкевич Альона Донецька Сантуріновка Костянтинівка
Грудка Анастасія Одеська Біляївський Великий Дальник
Грудка Світлана одеська Біляївський Великий Дальник
Губська Діана Миколаївна Донецька Волноваський Свободне
Гук Андрій Юрійович Хмельницька Волочиський Волочиськ
Гулецька Софія Донецька Волноваський Ольгинка
Гулієва Анастасія Донецька Ясинуватський Авдіївка
Гупало Анастасія Львівська Пустомитівський Чижиків
Гусак Аліна Донецька Селидівський Селидове
Деканенко Катерина Донецька Костянтинівський м.Торецьк
Демидов Євгеній Валерійович Донецька Волноваський Новоандріївка
Демидюк Станіслав ВОЛИНСЬКА ЛЮБОМЛЬСЬКИЙ ЛЮБОМЛЬ
Демчишин Олексій Хмельницька Полонський с. Червоне
Демяненко Кіра Київська Переяслав-Хмельницький Переяслав-Хмельницький
Денисова Дар`я Донецька місто Добропілля Білицьке
Діана Лоюк Хмельницька Теофіпольський Михиринці
Діжурко Олександра Василівна Рівненська Дубровицький с. Тумень
Діцан Олексій Одеська Київський Одеса
Дмитрова Дар’я Запорізька Заводський м.Запоріжжя
Дмитрук Юстина волинська Ківерцівський м. Ківерці
Довгопол Мирон Олександрович Харківська Красноградський с.Піщанка
Долгополова Софія Запорізька Кам`янсько-Дніпровський Новодніпровка
Доліч Софія Кіровоградська Петрівський смт. Петрове
Домовець Данило Юрійович Харківська Балакоійський смт. Андріївка
Дубина Аліна Київська Переяслав-Хмельницький місто Переяслав-Хмельницький
Дудіна Євгенія Чернігівська Прилуцький Прилуки
Дуднік Альона Луганська Старобільський місто Старобільськ
Дьякова Ксенія Одеська Кілійський Вилкове
Дюбанова Кіра Ігореевна Кіровоградска Кіроврградский м.Кропивницький
Дятел Іван Юрійович Чернігівська Ріпкинський Нові Яриловичі
Дяченко Софія Романівна Запорізька Кам’янсько-Дніпровський Енергодар
Євстратенко Вікторія Донецька Костянтинівський Іванопілля
Ємець Софія донецька Донецька область місто Торецьк
Єрмоленко Олена Луганська Луганська Сєвєродонецьк
Єськова Орина Донецька Волноваський Володимирівка
Жаботинська Анастасія Харківська Московський Харків
Живко Оксана Львівська Трускавець Трускавець
Жувак Герман Донецька Лиманський Лиман
Жук Неля Київська Переяслав Хмельницький Переяслав Хмельницький
Журавльова Валентина Кіровоградськая не має Кропивницький
Жушман Аліса Дніпропетровська м. Жовті Води
Заболотна Анастасія Запорізька Якимівський Атманай
Заболотна Анастасія Юріївна Київська Переяслав-хмельницький Переяслав-Хмельницький
Заболотна Віталіна Чернівецька Сокирянський Новодністровськ
Завгородянський Максим Кіровоградська Петрівський Петрове
Залістовський Даниїл Кіровоградська Кіровський м. Кропивницький
Захарченко Єгор Донецька Добропільський Білицьке
Земляков Ян Дніпропетровська Довгинцівський Кривий Ріг
Зімбіль Ольга Донецька Нікольський с. Малоянисоль
Зленко Дмитро Сумська Тростянецький Тростянець
Злий Артем Чернівецька Сокирянський Білоусівка
Золотарьова Олександра Луганська область Марківський смт. Марківка
Зоненко І. Донецька Добропільський с Шахове
Зубов Іван Сумська Тростянецький Місто Тростянець
Іваненко Іван Донецька Добропільський с.Шахове
Іваник Євгенія Херсонська Високопільський Високопілля
Іванісік Катерина Волинська Любешівський с. Люб’язь
Іванісік Мирослава Волинська Любешіський с. Люб’язь
Івануса Данило Львівська Жовківський Жовква
Іванцов Ярослав Донецкая Константиновский Константиновка
Іванцова Софія Донецька Костянтинівський Костянтинівка
Іванчук Єлизавета Дніпропетровська Магдалинівський Приют
Іващенко Карина Дніпропетровська м.Жовті Води
Ігнатенко Михайло Дніпропетровська Марганець Марганець
Іщенко Данило Донецька Великоновосілківський село Розлив
Іщенко Олександра Дніпропетровська Синельниківський Славгород
Кагарлицький Максим Олександрович Киïвська Переяслав—Хмельницький Переяслав—Хмельницький
Казюта Софія Валеріївна Запорізька Мелітопольський с. Високе
Калайтан Анна Полтавська Полтава
Калашник Назар Донецька Добропільський с. Шахове
Калашник Станіслав Донецька Добропільська Шахове
Калина Анастасія Віталіївна Полтавська Гребінківський Слободо-Петрівка
Калушевич Максим Хмельницька Славутський м. Славута
Каманчи Микола Запорізька Бердянський Бердянськ
Кандаурова Ірина Запорізька Заводський м. Запоріжжя
Кантур Діана Юріївна Чернігівська Прилуцький Прилуки
Капрізова Даша Черкаська Смілянський Сміла
Карабанов Станіслав Одеська область Суворовський Одеса
Карєв Іван Донецкая область Покровський м. Селидове
Карман Юлія Василівна Київська Переяслав-Хмельницький Переяслав-Хмельницький
Касянчук Тетяна Юріївна Хмельницька Шепетівський м.Шепетівка
Катуліна Анастасія Запорізька Оріхівський м. Оріхів
Кирган Тимофі Вінницька Ямпільський с. Клембівка
Кириченко Маша Київ оболонь Київ
Кільдєєв Денис Полтавська Хорольський Хорол
Клименко Дарина Київська Переяслав-Хмельницький село Стовп’яги
Клюсова Олександра Львівська Дрогобицький Дрогобич
Кметь Марта Львівська Буський с. Топорів
Колективна робота: Книрш Вікторія, Дудка Марія, Ніколайчук Злата, Паламарчук Вікторія, Коваленко Анастасія, Столярова Лілія, Щеголь Максим, Кузьменко Анастасія Київська Переяслав-Хмельницький м. Переяслав-Хмельницький
Коваль Матвій Дніпропетровська Дніпропетровський м.Кам’янське
Ковальова Анастасія Київська Переяслав-Хмельницький Переяслав-Хмельницький
Ковальова Софія Донецька Селидівський м. Новогродівка
Ковальчук Дмитро Рівненська Рокитнівський с.Рокитне
Ковальчук Кирило Львівська Шевченківський Львів
Когут Марк Одеська Кілійський Вилкове
Коева Мирослава Одесская область Беляевский село Большой Дальник
Кожина Олександра Луганська Біловодський Біловодськ
Козаченко Рита Рівненська Рокитнівський с.Карпилівка
Козачок Кіпріан Рівненська Рокитнівський смт Томашгород
Колективна робота: Артьоменко Анастасія, Васютін Ілля, Горбунова Амалія, Короткевич Софія, Дубовий Артем, Котенко Христина, Сердюк Леона Запорізька Вільнянський місто Вільнянськ
Колісник Олена Сумська Тростянецький Тростянець
Коломієць Катерина Ігорівна Черкаська Жашківський Бузівка
Колцун Артем Сумська Тростянецький м. Тростянець
Комісар Максим Донецька Покровський Покровськ
Кондратьєва Анастасія Кіровоградська Кіровоградський Кропивницький
Кондрашова Діана Донецька Великоновосілківський сел. Розлив
Кононенко Вероніка Київська Переяслав-Хмельницький Переяслав-Хмельницький
Кононенко Поліна Київська Переяслав-Хмельницький м. Переяслав-Хмельницький
Кононова Анна Рівненська Дубенський Бортниця
Коренська Ангеліна Сумська Тростянецький Тростянець
Коржевська Каролiна Донецька Костянтинiвський Село Новодмитрiвка
Коржевська Кароліна Донецька Костянтинівський с.Новодмитрівка
Корнєєва Надія Хмельницька Кам’янець-Подільський с. Сокіл
Корнійчук Олександра Хмельницька Полонський с.Червоне
Коробкова Дар”я Херсонська Високопільський село Нововознесенське
Коробчук Анна Хмельницька Кам’янець-Подільський м. Кам’янець-Подільський
Корчінська Антоніна Кіровоградська Кіровоградський село Бережинка
Косенкова Олександра Чернівецька Сторожинецький Банилів – Підгірний
Костогриз Варвара Федорівна Рівненська Рокитнівський с.Карпилівка
Костюк Олександра Рівненська Дубенський Бортниця
Коченко Дарина Київська Києво-Святошинський С.Святопетрівське
Кошелєва Марія Донецька Вугледар
Кравецька Юлія Кіровоградська Вільшанський Вільшанка
Кравцова Iрина Олегiвна Донецька Слов янський Слов ‘янськ
Красножон Катерина Донецька м.Торецьк м.Торецьк
Кручина Іван Дніпропетровська Томаківський с. Вищетарасівка
Кубіковський Олександр Рівненська Острозький Острог
Кувикін Марк Кіровоградська Кіровський Кропивницький
Кузнецова Дар’я Олексіївна Харківська Балаклійський смт. Андріївка
Кузьма Максим Львівська Буський с. Петричі
Куксов Дмитро Запорізька Кам’янсько – Дніпровський с. Новодніпровка
Кулеба Анастасія Львівська Шевченківський Львів
Кунь Ольга Львівська Жовківський Жовква
Курилова Єлизавета Запорізька Вознесенівський м.Запоріжжя
Курка Євгеній Чернівецька Сторожинецький с. Стара Жадова
Кутова Анастастасія Миколаївська Вознесенський с. Воронівка
Кух Ілля Волинська Любешівський с. Люб’язь
Кух Мар’яна Волинська Любешівський с. Люб’язь
Кухаревич Дар’я Рівненська Рівненський Зоря
Кучерук Данило Київська Переяслав-Хмельницький с.Стовп’яги
Лаба Софія Рівненська Дубенський село Семидуби
Лавренко Андрій РІВНЕНСЬКА Дубенський Бортниця
Лавчі Костянтин Донецька Нікольський с. Малоянисоль
Ладвіг Матвій Полтавська Лубенський м.Лубни
Ладюк Анастасія Хмельницька Полонський Червоне
Лазарев Максим Дмитрович Хмельницька Волочиський Волочиськ
Лазоренко Поліна Сумська Тростянецький м. Тростянець
Лахно Данило Максимович Донецкая обл. Лівобережний Маріуполь
ЛЕВКУША ЛЕЙЛА Хмельницька Шепетівський Шепетівка
Левченко Поліна Донецька Костянтинівський Торецьк
Лемешко Владислав Черкаська Смілянський Сміла
Лещенко Валерія РІВНЕНСЬКА Дубенський Бортниця
Линевич Богдан Донецька Торецьк Торецьк
Лисенко Вадим Київська Переяслав-Хмельницький село Стовп’яги
Лисиця-Тяміна Дара Київська Дарницький Київ
Лисичко Олександра Луганська Луганська м. Сєвєродонецьк
Лисуха Марк Рівненська Рівненський Зоря
Лілітко Поліна Донецька Костянтинівський с. Новодмитрівка
Ліпіна Софія Володимирівна Чернігівська Прилуцький Прилуки
Літвіненко Юлія Донецька Костянтинівський с. Новодмитрівка
Літвінова Єлизавета Луганська Сватівський с.Коломйчиха
Ліщинська Вікторія Рівненська Рівненський Зоря
Логвін Вікторія Хмельницька Шепетівський Шепетівка
Лугова Діана СУМСЬКА ОБЛАСТЬ Шосткинський Шостка
Луценко Євгенія Мирославівна Івано-Франківська Городенківський с. Стрільче
Люлько Ангеліна Андріївна Донецька Донецький Краматорськ
Люлюкіна Анна Кіровоградська Кіровоградський Кропивницький
Лясковська Поліна Чернігівська Ніжинський Місто Ніжин
Мазний Арсеній Одеська Біляївський с.В.Дальник
Мазур Софія Дніпропетровська м.Жовті Води
Мазурок Роман Рівненська Дубенський м. Дубно
Майдюк Іван Донецька Костянтинівський Костянтинівка
Макар Лера Донецька Волноваський с. Сонячне
Макаревич Валентина Миколаївна Запорізька К- Дніпровський Енергодар
Макаров Нікіта Андрійович Луганська Попаснянський Тошківка-1
Макарчук Катерина Хмельницька Кам’янець-Подільський Кам’янець-Подільський
Макасеєва Євгенія Миколаївська Вітовський С. Білозірка
Маковій Вероніка Хмельницька Полонський С.Червоне
Максимов Микита Олександрович Донецька Костянтинівський Костянтинівка
Малецька Ярослава Кіровоградська Кіровський Кропивницький
Малигіна Поліна Дніпропетровська Солонянський село Малозахарине
Маломуж Максим Луганська Сватівський село Містки
Маринич Тетяна Рівненська Рокитнівський с. Заболоття
Мартиненко Іван Херсонська Іванівський село Люьимівка
Марусенко Артем Донецька Великоновосілківський село Розлив
Марченко Андрій Київська Переяслав Хмельницький Переяслав Хмельницький
Марченко Катерина Кіровоградська Кіровоградський Кропивницький
Маторіна Аліса Чернігівська Прилуцький Прилуки
Матюшин Олександр Донецька Покровський Покровськ
Меженський Євген, Ільченко Сніжана, Гавазюк Дмитро Луганська Марківський село Лісна Поляна
Мелехіна Васіліса Кіровоградська Кіровоградський місто Кропивницький
Мельник Іван Володимирович Хмельницький Дунаєвецький с. Шатава
Мережко Анастасія Євгенівна Харківстка Балаклійський смт. Андріїївка
Меркулова Катерина Харківська Балаклійський пгт. Андріївка
Мигалик Юля Львівська Шевченківський м. Львів
Микитенко Владислава Київська Переяслав-Хмельницький Переяслав-Хмельницький
Миронов Іван Рівненська Дубенський м.Дубно
Мишко Антон Київська Поліський Смт. Красятичі
Міненкова Надія Донецька Ясинуватський село Красногорівка
Мірашник Владислав Луганська Біловодський Біловодськ
Місяць Ліана Донецька Волноваський Новотроїцьке
Міщенко Анастасія Донецька Костянтинівський село Іванопілля
Мозгов Максим Сумська Кролевецький місто Кролевець
Мокій Дарина Олександрівна Черкаська Золотоніський Золотоноша
Молінська Вікторія Львівська область Бродівський Черниця
Москальов Георгій Донецька Добропiлля Бiлицьке
Мохнацька Крістіна Кіровоградська Голованівський Новосілка
Мохнюк Анастасія Волинська Любомльський Любомль
Муковоз Аліса Сумська Тростянецький Тростянець
Мулик Дар”я черкаська Христинівський Верхнячка
Мулик Дарія Хмельницька Славутський м. Славута
Назаренко Артур Кіровоградська Кіровоградський Кропивницький
Назаренко Евгенія Валерівна Херсонська Каховський село Малокаховка
Наземцева Крістіна Харківська Балаклійський Андріївка
Нанівська Мар’яна Ігорівна Львівська Дрогобицький Дрогобич
Напрієва Анна Херсонська Нижньосірогозький село Новоолександрівка
Науменко Владислава Олександрівна Харківська Київський Харків
Науменко Костянтин Дніпропетровська Магдалинівський Приют
Некрут Вероніка Вінницька Гайсинський м. Гайсин
Нестерчук Артем Рівненська Рокитнівський с. Карпилівка
Нечепоренко Ксенія Київська Буча Буча
Нечипорук Каміла РІВНЕНСЬКА Дубенський Бортниця
Нєлєпін Анна Львівська Трускавець Трускавець
Низовець Іра Хмельницька Полонський Червоне
Никитюк Катерина Рівненська Сарненський м. Сарни
Никоненко Дар’я Чернігівська Прилуцький Прилуки
Нікета Аліна Миколаївська Снігурівський с. Євгенівка
Новіцький Владислав Русланович Рівненська Демидівський Вовковиї
Носенко Марія Андріївна Херсонська Каховський село Малокаховка
Оверченко Карина Полтавська Хорольський Хорол
Овчаренко Єва Одеська Одеса Одеса
Овчаренко Євгенія Донецька Костянтинівський село Іванопілля
Олена Леськів ЛЬвівська Сихівський Львів
Ольховий Дмитро Харківська Лозівський Орілька
Омельницький Артур Дніпропетровська Магдалинівський Приют
Омеляненко Анна Донецкая область Волноваський Володимирівка
Опря Даніїл Кіровоградська Кіровоградський Кропівницький
Орлик Софія Черкаська Кам’янський село Грушківка
Ортинська Амалія Володимирівна Львівська Трускавець Трускавець
Оснач Ілона Ігорівна Сумська Шосткинський м. Шостка
Ощепков Богдан Донецька Костянтинівський Костянтинівка
Павленко Руслана Донецька Волноваський смт. Володимирівка
Павлік Дмитро Хмельницька Кам’янець-Подільський с. Сокіл
Павлова Аріна Черкаська Смілянський Сміла
Павлова Вєроніка Луганська Сватівський Село Містки
Падун Ірина Донецька Костянтинівський Костянтинівка
Пазуха Андрій Донецька область Мар’їнський район Мар’їнка
Паланиця Софія Івано -Франківська Коломийський м.Коломия
Пальчикова Діана Дніпропетровська Покровський м. Кривий Ріг
Панфілова Олександра Олександрівна Київська Переяслав-Хмельницький м.Переяслав=Хмельницький
Папук Марія Одеська Біляївський В.Дальник
Пасічник Орина Донецька Волноваський село Свободне
Пахомова Дар*я Донецька Волноваський Володимирівка
Пека Дар’я Дніпропетровська Дніпровський м. Підгородне
Пеленіцина Вероніка Донецька область м. Добропілля м. Білицьке
Пелепецький Данило Запорізька Кам’янсько Дніпровський Енергодар
Петренко Валерія Романівна Сумська Тростянецький село Боромля
Петренко Софія Сумська Тростянецький Тростянець
Петриченко Дар’я Черкаська Смілянський місто Сміла
Петрухіна Єлизавета Київська Переяслав-Хмельницький Стовп’яги
Петрушко Христина Рівненська Дубровицький с.Тумень
Пилипенко Дар’я Полтавська Карлівський м.Карлівка
Пирч Юлія Дмитрівна Полтавська Лубенський Лубни
Підпірка Марія Львівська Стрийський с. Дуліби
Пінаєва Кароліна Запорізька К- Дніпровський Енергодар
Пінкевич Діана Львівська Шевченківський Львів
Пірожкова Ірина Максимівна Запорізька Приморський село Новопавлівка
Пісний Ярослав Дмитрович Кіровоградська Бобринецький Бобринець
Пісня Катерина Дніпропетровська . м. Марганець
Пісня Катерина Олександрівна, Бугайцова Вероніка Вадимівна Дніпропетровська . м. Марганець
Піцун Костянтин Андрійович Хмельницька Волочиський Волочиськ
Погребняк Марія Чернігівська Прилуцький Прилуки
Подгорний Сергій Запорізька Кам’янсько-Дніпровський Енергодар
Подрез Тетяна Луганська без району м. Сєвєродонецьк
Полейчук Анатолій Київська Переяслав-Хмельницький Переяслав-Хмельницький
Полетаева Юлія Херсонська Дніпровський місто Херсон
Поліщук Влада Запорізька Вільнянський м.Вільнянськ
Поліщук Катерина Одеська Біляївський В.Дальник
Полозюк Уляна Артемівна Донецька Костянтинівський місто Костянтинівка
Полякова Злата Одеська Київський місто Одеса
Поперека Ілля Донецька Костянтинівський Іванопілля
Попова Катерина Харківська Красноградський с.Піщанка
Поповчук Поліна Запорізька Якимівський Атманай
Правдун Анастасія Іллівна Дніпроптровська Довгинцівський м. Кривий Ріг
Прасол Ольга Донецька Нікольський с.Малоянисоль
Предатько Поліна Донецька місто Селидове місто Селидове
Приймак Дар’я Віталіївна Донецька Селидівський Селидове
Примак Христина Запорізька Кам’янсько-Дніпровський Енергодар
Проць Діана Львівська Шевченківський Львів
Пугач Тетяна Івано-Франківська обл. Коломийський м.Коломия, вул. Мазепи 132 а
Пукій Христина Львівська Трускавець Трускавець
Пушкар Софія Сергіївна Житомирська Черняхівський Головине
Пятенко Софія Кіровоградська Кіровоградський Кропивницький
Разманов Андрій Київська Переяслав-Хмельницький Переяслав-Хмельницький
Ревть Анастасія Львівська Шевченківський м.Львів
Река Олександр Чернігівська Ніжинський м. Ніжин
Рзаєва Ельвіра Донецька Бахмутський с.Берестове
Рибалко Софія Донецька Покровський Покровськ
Рисікова Дарія Кіровоградська Добровеличківський Миколаївка
Рішновецький Денис Олегович Житомирська Корольовський Житомир
рощіна анна луганська новопсковський новопсков
Руда Ангеліна Хмельницька Полонський с.Червоне
Рудоман Марина Хмельницька Кам’янець-Подільський с. Сокіл
Рябцев Данило Донецька Бахмутський с.Берестове
Рязанцева Валерія Донецька обл. Добропілля м.Білицьке
Савіцька Яна Вадимівна Хмельницька Хмельницький Хмельницький
Савош Ангеліна Петрівна Волинська Любомльський Любомль
Савчук Денис Рівненська Дубенський Іваниничі
Сафонова Анастасія Дніпропетровська . Марганець
Саяпіна Анастасія Запорізька Мелітопольський село Костянтинівка
Свистун Нікіта Олександрович Кіровоградська Добровеличківський село Миколаївка
Святецька Поліна Рівненська Острозький Острог
Секрет Нікіта Костянтинович Кіровоградська Бобринецький Бобринець
Середюк Яна Івано-Франківська Богородчанський село Дзвиняч
Силенко Костянтин ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ Селидове Селидове
Синишин Ілона Львівська Шевченківський м.Львів
Ситнік Антон Донецка область м. Добропілля м.Білицьке
Cіріченко Євгенія Донецька Волноваський район Володимирівка
Сікора Софія Хмельницька Кам`янець-Подільська м. Кам`янець-Подільський
Скалецька Анастасія Донецька Костянтинівський село Новодмитрівка
Скирда Катерина Кіровоградська Кіровоградський Кропивницький
Скіцько Анастасія Чернівецька область Сторожинецький с.Стара Жадова
Скоромний Кіріл Хмельницька Волочиський Волочиськ
Скрипай Максим Черкаська Смілянський Сміла
Скрипальова Анастасія Хмельницька Шепетівський Шепетівка
Славиковська Валерія Олегівна Чернігівська Ніжинський Ніжин
Сливка Євгенія Донецкая Покровский Покровск
Смакотін Денис Донецька Нікольський с. Новокраснівка
Смаль Кіра Одеська Тарутинський Олександрівка
Смолінський Іван Тарасович Львівська Буський с.Петричі
Смородінова Маргарита Харківська Красноградський с.Піщанка
Смочек Яна РІВНЕНСЬКА Дубенський Бортниця
Собко Наталія Валентинівна Хмельницька Дунаєвецький с. Шатава
Соболь Тимофій ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ Покровський м. Селидове
Солтис Микола Львівська Жовківський село Липник
Сохань Вікторія Запорізька Василівський м. Дніпрорудне
Статіва Поліна Донецька Костянтинівський Новодмитрівка
Стащишин Надія Львівська Залізничний Львів
Стойчан Анастасія Андріївна Харківська Красноградський с.Піщанка
Столяренко Анна Сумська Тростянецький м. Тростянець
Сторожук Дар”я Хмельницька Полонський Червоне
Сторожук Діана Хмельницька Полонський с.Червоне
Стояновська Марія Запорізька Кам`янсько-Дніпровський Новодніпровка
Строга Єлизавета Романівна Харківська Балаклійський Андріївка
Суділовська Єлизавета Херсонська область Іванівський район Село Любимівка
Сьома Аліна Володимирівна Сумська Зарічний м.Суми
Тамбовцева Марія Донецька місто Добропілля місто Білицьке
Таран Кіра Одеська Біляївський В.Дальник
Тарасенко Катерина Запорізька обл Бердянський Бердянськ
Татар Вероніка Донецька Нікольський с. Малоянисоль
Таукчі Алла Євгенівна Донецька Костянтинівський Костянтинівка
Тетера Олександра Львівська Шевченківський Львів
Тимофєєва Діана Донецька Ясинуватський Авдіївка
Тішин Єгор Донецька область Бахмутський с.Берестове
Ткач Олег Донецька Бахмутський Никифорівка
Толпекі Тимофій Донецька Добропільський с. Шахове
Тонченко Анна Миколаївська Снігурівський с. Євгенівка
Ульріх Софія Донецька Нікольський с. Новокраснівка
Учні 5-А клас ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ К-Дніпровський Енергодар
Фандич Юлія Львівська Бродівський Черниця
Федич Віра Донецька Бахмутський с. Міньківка
Федішин Артем Донецька Покровський Селидове
Федішов Єгор Кіровоградська Кіровоградський м.Кропивницький
Федоніна Катерина Донецька Торецьк Торецьк
Федоренко Тетяна Сергіївна Запорізька Якимівський Атманай
Федорів Маркіян Івано-Франківська Богородчанський село Дзвиняч
Феницька Вікторія Львівська область Радехівський Бишів
Філіп Назар Донецька Костянтинівський Костянтинівка
Філіпов Володимир Донецька Бахмутський Никифорівка
Фоменко Анна Кіровоградська Кіровоградський Кропивницький
Фоменко Дар’я Миколаївська Миколаївський Миколаїв
Фоменко Катерина Миколаївська Вознесенський с.Воронівка
Франчук Ігор Черкаська Смілянський м.Сміла
Фурман Мілєна Черкаська Смілянський місто Сміла
Хаак Данило Сергійович Донецька Селидове Селидове
Хайнацька Анна Харкiвська Балаклiйський смт Андрiiвка
Хвостік Ася Сергіївна Луганська Новоайдарський Новоайдар
Хименко Маргарита Одеська Біляївський с. Великий Дальник
Хмельовський Максим Хмельницька Кам’янець-Подільський с. Рихта
Хранівська Анастасія Запорізька Кам`янсько-Дніпровський Новодніпровка
Царегородцева Катерина Миколаївська Снігурівський с.Нововасилівка
Цибульська Марія Одеська Біляївський Великий Дальник
Цимбал Михайло Львівська Шевченківський Львів
Цимбал Михайло Донецька м. Селидове
Цитрак Іванна Миколаівська м.Миколаів
Чаленко Руслана ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ Бахмутський місто Бахмут
Чапні Олександр Донецька Нікольський село Кременівка
Частухін Антон Київська Переяслав – Хмельницький село Стовп’яги
Чернелівська Тетяна Одеська Біляївський С.Великий Дальник
Чернецький Данило Донецька область Лиманський район м. Лиман
Черниш Орина Донецька Волноваський м. Волноваха
Чигрин Анастасія Кіровоградська Добровеличківський с. Миколаївка
Чумаченко Андрій Запорізька Дніпровський м. Запоріжжя
Чура Олександр Володимирович Донецька Покровський село Сергіївка
Шапко Майа Донецька Добропільський с. Шахове
Шапко Мілана Донецька область Добропільський район с. Шахове
Шаріпова Роксана Донецька Нікольський с.Новокраснівка
Шахбанов Ельдар Миколаївська місто Вознесенськ місто Вознесенськ
Шашков Лев Сергійович Донецка Константинівський Константинівка
Шевченко Данило Донецька Костянтинiвский Iванопiлля
Шевчук Вікторія Вінницька Мурованокуриловецький Жван
Шевчук Олег Волинська Ківерцівський Ківерці
Шимко Юлія Дмитрівна Кіровоградська Кропивницький Кропивницький
Шинкевич Поліна Донецька Волноваський Ольгинка
Шостак Софія Житомирська Лугинський Лугини
Штоцька Софія Миколаївна Рівненська Дубенський Семидуби
Шумик Денис Рівненська Радивилівський Радивилів
Шумкова Катерина Дніпропетровська Саксаганський Кривий Ріг
Шутко Ілля Миколаївська Арбузинський Виноградний Яр
Щерба Даніл Черкаська Сміла Сміла
Щерба Кіріл Черкаська Сміла Сміла
Щербаков Ярослав Київська Поліський Смт. Красятичі
Щикіна Дарія Донецка Костянтинівський Торецьк
Юртіна Каріна Запорізька Кам’янсько – Дніпровський с.Новодніпровка
Юрченко Валерія Харьківська Ізюмський с. Кам’янка
Ющук Ярослав Хмельницька Теофіпольський Михиринці
Якимчук Єлизавета Запорізька Кам‘янсько – Дніпровський с. Новодніпровка
Яковенко Дар’я Запорізька Приморський село Борисівка
Яковлева Валерія Сумська Роменський Ромни
Якубов Дамір Тімурович Донецька Волноваський Ольгинка
Яневич Катерина Львівська Шевченківський Львів
Яновська Софія Львівська Жовківський Жовква
Ярмак Евеліна Владиславівна Запорізька Оріхівський м. Оріхів
Яроцька Валерія Харківська Харків
Яцерук Аліна Рівненська Дубенський село Мильча
Яцук Діана Анатоліївна Дніпропетровська м. Покров

Вікова категорія 12-16 років

ПІБ область район населений пункт
Абросімова Марія Донецька Костянтинівський Костянтинівка
Айвазов Давид Донецька Великоновосілківський с.Андріївка
Айдаєва Софія Донецька Волноваський смт. Новотроїцьке
Алексіна Аліна Донецька Слов’янський село Дмитрівка
Анікіна Марія Денисівна Чернігівська Прилуцький Прилуки
Антіфеєва Аліна Запорізька Мелітопольський Мелітополь
Арсентьєва Анастасія Юріївна Запорізька місто Єнергодар
Бабкіна Дана Луганська Марківський Височинівка
Баблюк Маріанна Харківська Красноградський Хрестище
Баган Артем Донецька Добропільський с. Шахове
БАЛАКІНА БОГДАНА СЕРГІЇВНА Луганська область Сватівський м. Сватове
Барабуля Тимофій Луганська Сватівський село Містки
Бараніченко Олександр Олександрович Донецька Волноваський м.Волноваха
Баранова Катерина Запорізька область Кам”янсько-Дніпровський село Новодніпровка
Баришнюк Марта Богданівна Рівненська область Острозький район село Оженин
Баронець Вікторія Андріївна Миколаївська Миколаївська область м. Миколаїв
Басай Богдан Луганська м. Лисичанськ Лисичанськ
Башкатов Олег Харьківська Чугуївський город Чугуїв
Бевза Миколай Дніпропетровська Покровський місто Кривий Ріг
Бегун Ірина Івано-Франківська область Рогатинський Рогатин
Бежик Олеся Львівська Стрийський Стрий
Безродна Марія Сумська Кролевецький Кролевець
Безрук Артем Миколаївська Миколаївський Миколаїв
Бех Діана Житомирська Житомирський Житомир
Бєлєвцова Поліна Харківська Харків
Бєлікова Діана Луганська область Новопсковський район с.м.т. Новопсков
Бикова Тетяна Одеська Біляївський село Великий Дальник
Білан Сергій Кіровоградська Кіровоградський Кропивницький
Білоусова Ксенія Донецька Бахмутський с.Яковлівка
Блощичак Діана Львівська Пустомитівський село Кротошин
Богатирьова Анна Олегівна Донецька Костянтинівський село Білокузьминівка
Богаченко Софія Кіровоградська Кропивницький село Бережинка
Богданова Дарина Київська Переяслав-Хмельницький
Богдюк Владислав Донецька Вугледар
Богоченко Андрій Донецька м.Торецьк м.Торецьк
Бойницький Сергій Донецька Мар’їнський село Пречистівка
Болдир Захар Сергійович Дніпропетровська м.Покров
Бондаренко Елла Михайлівна Одеська Татарбунарський село Нерушай
Бондарчук Аліна Донецкая Костянтинівський с-ще Клебан-Бик
Бондарьков Ярослав Дніпропетровська Магдалинівський Приют
Борбуляк Марина Іванівна Вінницька Могилів – Подільский село Мервинці
Боревич Іван Володимирович Кіровоградська Бобринецький Бобринець
Борисенко Антон Ігорович Полтавська Лубенський Лубни
Бормотова Олена Дніпропетровська Петропавлівський м.Першотравенськ
Бородай Єлизавета Дніпропетровська П’ятихатський село Івашинівка
Бортнік Ілона Павлівна Дніпропетровська Саксаганський Кривий Ріг
Борщ Євгенія Донецька Бахмутський с.Яковлівка
Брагінець Яна Чернігівська Борзнянський Плиски
Брагунцова Юлия Донецька Волноваський Новотроїцьке
Буженіца Данило Запорізька Бердянськ Бердянськ
Буженко Уляна Ігорівна Харківська Красноградський Красноград
Бук Анастасія Андріївна Львівська Пустомитівський с.Містки
Буковська Юлія Валентинівна Хмельницька Городоцький місто Городок
Бульбаха Альона Володимирівна Донецька Слов’янський Слов’янськ
Буріко Олександр Кіровоградська Світловодський м. Світловодськ
Бурлака Марина Вікторівна ЗАПОРОЖСКАЯ Запорізький село Розумівка
Бутиркіна Олена Миколаївська Вознесенський с.Воронівка
Варава Дар’я Полтавська Подільський Місто Полтава
Варава Христина Львівська Бродівський с. Білявці
Василенко Софія Донецька Костянтинівський Село Маркове
васильєв сергій закарпатьська іршавський с.ільниця
Венжега Альона Донецька Ясинуватський смт Верхньоторецьке
Венцик Тетяна Львівська Мостиський с.Дмитровичі
Вергун Таїсія Львівська Франківський м. Львів
Виноградова Олена Чернігівська Прилуцький с. Линовиця
Вихристенко Ірина Вячеславівна Кіровоградськая не має Кропивницький
Віннік Любов Андріївна Вінницька Ямпільський с. Клембівка
Волокита Вероніка Луганська Сватівський м. Сватове
Гаєва Надія Володимирівна Донецька Мар’їнський село Пречистівка
Галушка Олександра Миколаївна Черкаська Кам’янський с.Телепине
Ганчєва Катерина Максимівна Запорізька Приморський с. Банівка
Гаркуша Дарина Дніпропетровська Софіївський с. Мар’є-Дмитрівка
Геніна Ганна Сергіївна Донецька Добропільський м. Добропілля
Герасева Наталя Донецька Мар’їнський м. Красногорівка
Гіптенко Софія Київська Білоцерківський Біла Церква
Глаба Олена Львівська Городоцька Городок
Глазова Діана Хмельницька область Волочиський район с.Кривачинці
Глущенко Ольга Полтавська Хорольський Місто Хорол
Гогільчин Лілія Івано-Франківська Богородчанський Богородчани
Головань Ганна Андріївна Запорiзька Приморський с. Банiвка
Головко Олександра Дніпропетровська Петропавлівський м.Першотравенськ
Голофєєва Катерина Одеська Ізмаїльський с.Ларжанка
Голубенко Ірина Одеська Біляївський В.Дальник
Гончар Анастасія Донецька Слов янський Слов янськ
Гончаренко Артем Сумська Сумський Суми
Гончарова Катерина Донецька Слов’янський м. Слов’янськ
Гордаш Анастасія Василівна Чернівецька Першотравневий Чернівці
Гордійчук Іван Волинська область, Камінь-Каширський район Камінь-Каширський село Залісся
Городнича Карина ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ Великоновосілківський Новопетриківка
Горошко Олег Владиславович Харківська Московський Харків
Горюнов Олександр Сергійович Донецька Мангушський смт Ялта
Грачова Вікторія Київська Київський Київ
Гречушников Артем Сергійович Донецька Селидівський Селидове
Григоренко Анастасія Запорізька Мелітопольський Мелітополь
Григоренко Анна Дніпропетровська Центрально-Міський Кривий Ріг
Григоренко Антон Запорізька Приморський село Борисівка
Гринь Марта Волинська Іваничівський Нововолинськ
Грисенко Ліза Чернігівська Прилуцький м.Прилуки
Грицаєнко Олексій Дніпропетровська обл. Саксаганський м. Кривий Ріг
Грицишина Євгенія Дніпропетровська Магдалинівський Приют
Гроссу Тетяна Вікторівна Миколаївська Снігурівський с.Калинівка
Гудзера Анастасія Хмельницька Кам’янець-Подільський Кам’янець-Подільський
Гутовська Софія Одеська Кілійський Вилкове
Гуценко Оксана Миколаївська Доманівський село Богданівка
Дегтярьова Дар’я Олександрівна Сумська область Сумський район село Стецьківка
Демченко Дарина Черкаська Черкаський м.Черкаси
Демчук Ігор Чернівецька Вижницький Вижниця
Денисова Олександра Донецька Центральний м.Маріуполь
Дерев`янко Діана Юріївна Миколаївська Заводський м.Миколаїв
Джавала Евеліна Львівська Жовківський смт.Куликів
Джима Яна 2.Середа Вікторія Черкаська Звенигородський м. Звенигородка
Дзюбенко Анна Сергіївна Дніпропетровська м. Покров
Димніч Ірина Миколаївська Казанківський с.Володимирівка
Діброва Світлана Денисівна Донецька Мангушський смт Мангуш
Довгорук Олексій Дніпропетровська Софіївський с. Мар’є-Дмитрівка
Довгуца Світлана Віталіївна Вінницька Ямпільський Клембівка
Домнич Олександра Харківська Красноградський Хрестище
Донець Анна Одеська Київський м.Одеса
Дорожняк Валерія Одеська Роздільнянський Степове
Дроздюк Ілона Івано-Франківська Богородчанський Богородчани
Дручок Анастасія Львівська Личаківський Львів
Душина Аліна Харківська Харківський Харків
Душна Анастасія Богданівна Львівська Сокальський с. Низи
Дьяченко Віталій Сергійович Донецька Селидівський Селидове
Дятел Андрій Чернігівська Ріпкинський Нові Яриловичі
Дятел Ганна Чернігівська Ріпкинський село Нові Яриловичі
Євдокімов Микита Запорізька Хортицький місто Запоріжжя
Єгорова Софія Донецька Ясинуватський с. Красногорівка
Єнич Аліна Донецька Торецьк Торецьк
Єремчук Вікторія Ярославівна Івано-Франківська м. Івано-Франківськ с. Крихівці
Желізко Ірина Львівська Пустомитівський с.Борщовичі
Житнік Валерія Донецька Дружківка Олексієво-Дружківка
Жувак Нікіта Донецька Лиманський район Лиман
Заброцька анастасія Миколаївна Житомирська Корольовський Житомир
Завойська Христина Львівська обл. м.Борислав
Загамула Єлизавета Дніпропетровська Нікопольський Нікополь
Зайцева Анастасія Дніпропетровська Центрально-Міський місто Кривий Ріг
Зайченко Анжеліка Кіровоградська Кропивницький с.Аджамка
Захватаєв Данило Одеська Кілійський Вилкове
Звір Дмитро Львівська Городоцький Городок
Здолбіцька Світлана Волинська Луцький Луцьк
Зик Тетяна Романiвна Запорiзька Мелiтопольський Мелiтополь
Зінченко Вероніка Борисівна Донецька Селидівський Селидове
Ігнатенко Валерія Віталіївна Донецька Волноваський смт. Ольгинка
Ігнатенко Ліана Сергіївна Чернігівська Ніжинський Ніжин
Іноземцева Марина Дніпропетровська Широківський смт Щироке
Калганова Валерія Романівна Донецька Лиманський Лиман
Калініна Софія Сергіївна Київська Васильківський село Пологи
Калініченко Анна Донецька Покровський село Сонцівка
Каллов Владислав Луганська Сватівський с.Коломийчиха
Калюжна Маргарита Івано-Франківська Коломийський м.Коломия
Карабінович Діана Івано-Франківська Богородчанський Село Дзвиняч
Катаєва Анастасія Донецька область Слов’янський Слов’янськ
Католік Артем Вінницька Тиврівський м. Гнівань
Качур Ірина Олексіївна Запорізька Мелітопольський с. Високе
Кириченко Альбіна Сумська Тростянецький с. Боромля
Кисельова Владислава Полтавська область Полтавський район Полтава
Кірічок Олена Луганська Сватівський м. Сватове
Кітель Роман Дніпропетровська Юр’ївський с. Новов’язівське
Кішка Тетяна Чернігівська Борзнянський Плиски
Клименко Дарина Сергіївна Черкаська Золотоніський Золотоноша
Кобець Денис Херсонська Іванівський Село Любимівка
Коваленко Єлизавета Донецька Покровський Покровськ
Коваль Владислав Сумська Сумський м. Суми
Ковальська Анастасія Хмельницька Кам’янець-Подільський с. Рихта
Козіна Анастасія Тернопільська Тернопільський Тернопіль
Козлінський Назарій Львівська Бродівський Дуб’є
Козмуляк Іван Чернівецька Шевченківський Чернівці
Колесник Сергій Донецька Ясинуватський село Первомайське
Колєснікова Іванна Чернівецька Сокирянський Білоусівка
Колодяжна Анастасія Луганська м.Лисичанськ м.Лисичанськ
Комарська Анастасія Андріївна Вінницька Вінницький с. Комарів
Компанієць Кристина Миколаївна Херсонська Каховський Село Малокаховка
Кондрашова Софія Донецька область Великоновосілківський селище Розлив
Коноваленко Софія Запорізька Мелітопольський Мелітополь
Косенюка Владислава Черкаська Жашківський с.Соколівка
Костирко Вікторія Рівненська Сарненський смт.Клесів
Кострика Валерія Луганська Сватівський м. Сватове
Костюк Єлизавета Донецька Кальміуський Маріуполь
Костючек Ольга РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ Дубровицький село Висоцьк
Кошелєва Анастасія Юліанівна Запорізька Бердянський Бердянськ
Кравченко Дар’я ХАРКІВСЬКА Первомайський село Олексіївка
Крамськой Іван Сумська Сумський с. Пушкарівка
Крецу Анатолій Одеська Біляївський с. Великий Дальник
Кривошеєва Арина Дніпропетровська Покровський м. Кривий Ріг
Кривцова Лідія Сумська Сумський Суми
Крисько Соломія Львівська Старосамбірський с.Міженець
Крощенко Михайло Миколаївська Снігурівський Нововасилівка
Крьока Вікторія Донецька Ясинуватський с. Красногорівка
Кудирко Аліна Вінницька Тиврівський Гнівань
Кузьменко Марія Денисівна Дніпропетровська Довгинцівський Кривий Ріг
Кулик Віра Сарненська Рівненський смт.Клесів
Кульбаба Владислава Сумська Тростянецький Тростянець
Кундік Софія Волинська Любешівський Смт Любешів
Куниця Анжела Дніпропетровська Довгинцівський Кривий Ріг
Курінна Катерина Донецька Лиманський м.Лиман
Кусова Ксенія Донецька Торецьк Торецьк
Кущ Михайло Дніпропетрвоьска Довгинцівський Кривий Ріг
Куявська Анжеліка Київська Буча Буча
Лазорак Владислав Дмитрович Івано-Франківська Надвірнянський Гвізд
Лапушкіна Серафіма Сергіївна Рівненська Сарненський с. Ясногірка
Левків Віталій Львівська Радехівський село Корчин
Левченко Мелісса Чернівецька Новоселицький с. Мамалига
Левченко Олена Київська Голосіївський Київ
Легка Анна Донецька Великоновосілківський Розлив
Ленькова Ксюша Чернівецька Сокирянський Білоусівка
Леоненко Діана Олексіївна Запорізька Приморський с. Банівка
Леоненко Діана Ооексіївна Запорізька Приморський с. Банівка
Леоновець Діана Рівненська Дубровицький с.Тумень
Лепак Аліна Львівська немає м. Трускавець
Лехів Соломія Львівська Буський с. Топорів
Лецик Дар’я Сумська Кролевецький село Алтинівка
Лин Микола Львівська Яворівський с.Мужиловичі
Лисенко Дарина Луганська Сватівський Село Містки
Лихопека Карина Донецька Добропільський с.Шахове
Літвинова Поліна Владиславівна Донецька Лиманський Лиман
Лосинець .Олена Дніпропетровська Томаківський с. Вищетарасівка
Луговський Юрій Дніпропетровська Покровський Кривий Ріг
Любар Данило Донецька Мангушський смт. Ялта
Мавроді Ганна Сергіївна Донецька Мангушський смт Мангуш
Мазна Єлизавета деська Біляївський В.Дальник
Макарова Ганна Донецька місто Добропілля місто Білицьке
Маковецька Анастасія Харківська Зміївський місто Зміїв
Макогоненко Валерія Дніпропетровська Томаківський с. Вищетарасівка
Малєєв Єгор Донецька Волноваський смт. Новотроїцьке
Малюта Анастасія ХМЕЛЬНИЦЬКА Камянець – Подільський с. Сокіл
Мамренко Марія Одеська Біляївський В.Дальник
Мандрик Софія Київська Буча Буча
Манжаров Рустам Полтавська Полтавська м.Горішні Плавні
Маргарита Левцун Полтавська область Кременчуцький район Кременчук
Мартяк Юліана Рівненська область Дубенський село Плоска
Марченко Валерія Сергіївна ЗАПОРОЖСКАЯ Запорізький село Розумівка
Марченко Вероніка Донецька Бахмутський Никифорівка
Марчук Яна Чернівецька Сторожинецький с. Стара Жадова
Маслаков Віктор Олександрович Донецька Волноваський село Свободне
Маслова Олеся Харківська Первомайський село Олексіївка
Матвєєва Анастасія Кіровоградська Кіровоградський (Кропивницький) село Бережинка
Машкаринець Мирослава Черкаська Смілянський с. Сунки
Машкина Олеся Донецкая город Торецк,город Зележное
Мельник Іларія Хмельницька Дунаэвецький с. Шатава
Мельников Сергей Кіровоградська Кіровоградський Кропивницький
Мельничук Аліна Івано-Франківська Коломийський м.Коломия
Мережко Олександра Донецька Великоновосілківський с.Андріївка
Миколенко Анна Миколаївська Снігурівський село Баратівка
Мильошина Дар*я Запорізька Пологівський м. Пологи
Михайленко Олександра Донецька Селидівський Селидове
Михалик Лілія Волинська Любешівський с. Цир
Міннімулліна Юлія Донецька Селидівська міська рада Гірник
Міронова Софія Луганська Біловодський Біловодськ
Мірошніченко Діана Дніпропетровська Центрально-Міський Кривий Ріг
Молчанова Тетяна Донецька Донецька Краматорськ
Мороз Ксенія Євгенівна Донецька область Лиманський Лиман (Красний Лиман )
Морозюк Юлія Рівненська Радивилівський Радивилів
Муравинець Валентина Рівненська Володимирецький Великий Жолудськ
Мурашова Наталія ІваноФранківська Коломийський м.Коломия
Мурзик Іванна Іванівна Волинська Ківерцівський с.Грем’яче
Нагорняк Ольга Анатоліївна Одеська Татарбунарський село Нерушай
Найпак Катерина Ігорівна Харківська Харківський місто Люботин
Наконечна Ірина Житомирська Лугинський смт Лугини
Неділько Марія Запорізька Мелітопольський с. Новопилипівка
Нестер Вікторія Олександрівна Кіровоградська Добровеличківський село Перчунове
Нетребич Вячеслав Дніпропетровська Покровський Кривий Ріг
Нищета Анастасія Харківська Красноградський Красноград
Нігалатій Станіслав Степанович Чернівецька Сокирянський Білоусівка
Новик Софія Львівська Буський с. Топорів
Норова Анна Запоріжська Василівский Дніпрорудне
Носовська Вікторія Волинська Луцький с. Забороль
Олексів Валентина Вікторівна Донецька область Добропільський район с.Володимирівка
Олефіра Діана Кіровоградська Новоукраїнський село Глодоси
Олійник Владислав Донецька Центральний м.Маріуполь
Ониськевич Соломія Сергіївна Рівненська Рокитнівський с.Рокитне
Панчук Валерія Дніпропетровська Покровський м.Кривий Ріг
Пелешак Ірина Івано-Франківська Рогатинський м. Рогатин
Пелипенко Вероніка Дніпропетровська Магдалинівський Приют
Пеліпака Наталія Дніпропетровська Тернівський Кривий Ріг
Перепелиця Катерина Вікторівна Одеська область Київський район м.Одеса
Перун Тетяна Донецька Волноваський Новотроїцьке
Петровська Марія Дніпропетровська Томаківський с. Вищетарасівка
Петрунишин Діана Івано-Франківська Богородчанський Богородчани
Печенюк Світлана Вінницька Вінницький село Медвеже Вушко
Печинська Софія Полтавська Полтавський Полтава
Пилипенко Ганна Донецька Слов’янський Слов’янськ
Піменова Анастасія Київська Буча Буча
Поддубенко Катерина Дніпропетровська Довгинцівський Кривий Ріг
Поліщук Карина Луганська область Попаснянський смт. Білогрівка
Полуектова Вероніка Луганська Новоайдарський Новоайдар
Постельняк Вікторія Донецька Мар’їнський м. Красногорівка
Пошелюзна Катерина Донецька Селидове
Притула Ольга Львівська Стрийський Стрий
Прокоф’єв Микита Донецька Мар’їнський м. Красногорівка
Проценко Артем Володимирович Запорізька обл Камяно-Дніпровський Енергодар
Пруська Ольга Хмельницька Шепетівський Шепетівка
Пюро Єлизавета Донецька Бахмутський с.Берестове
П’ятенда Вікторія Олександрівна Полтавська Гребінківський Слободо-Петрівка
Радченко Антон Полтавська Хорольський Хорол
Ратинський Костянтин Миколаївська Вітовський село Миколаївське
Рахімова Аліна Віталіївна Запорізька Токмацький Таврія
Резніченко Даниил Чернігівська Борзнянський Плиски
Рибка Ангеліна Дніпропетровська Петропавлівський м.Першотравенськ
Риженко Діана Дніпропетровська Покровський м. Кривий Ріг
Рогожа Тетяна Чернігівська Борзнянський село Плиски
Романенко Карина Михайловна Одесская Килийский Килия
Романова Діана Донецька Покровськ Смт. Шевченко
Романова Кристина Донецька Покровськ смт. Шевченко
Рубан Дар’я Олександрівна Донецька Волноваський Новоандріївка
Руденко Вікторія Миколаївська Березанський Рибаківка
Русс Марія Миколаївська Заводський Миколаїв
Рябоконова Анастасія Харківська Зміївський місто Зміїв
Савченко Іванна Київська Софіївсько-Борщагівський Софіївська-Борщагівка
Самойленко Тетяна Запорізька Приморський с. Єлисеївка
Самойлова Катерина Донецька Дружківський Дружківка
Сапешко Альона Донецька місто Добропілля смт Новодонецьке
Сарабун Василина Львівська Буський с. Топорів
Селіна Віола Харківська Красноградський місто Красноград
Семиляк Єлизавета Одеська Біляївський В.Дальник
Сидорук Андрій Волинська Камінь-Каширський село Залісся
Cич Софія Львівська обл. Самбірський Самбір
Сільчук Анна Волинська Камінь-Каширський село Залісся
Скібчик Юлія Сумська Сумський Суми
Скляренко Дарина Луганська Сватівський Нижня Дуванка
Скорбач Тетяна Івано-Франківська Рогатинський М. Рогатин
Скоропад Андрій Львівська Личаківський Львів
Скрипник Поліна Полтавська Оржицький с.Круподеринці
Смілянець Маргарита Миколаївська Вознесенський с.Воронівка
Смольник Карина Денисівна Донецька Селидове Українськ
Собакінських Руслан Володимирович Донецька Мангушський смт Мангуш
Сокол Юлія Олександрівна Рівненська Костопільський село Пісків
Солоненко Яна Вінницька Мурованокуриловецький Муровані Курилівці
Солопова Юлія Валентинівна Миколаївська заводський м.Миколаїв
Станкєвич Альона Луганська Сєвєродонецьк Сєвєродонецьк
Станчева Вікторія Одеська Одеса Одеса
Старицька Альона Луганська Сватівський село Містки
Старкевич Людмила Волинська область Любомльський Любомль
Степаненко Софія Харківська Зміївський м.Зміїв
Степченкова Катерина Донецька Вугледар
Стефанко Олеся Івано-Франківська Коломийський М.Коломия
Стець Діана Вінницька Барський Бар
Стрюцька Олександра Дніпропетровська Покровський місто Кривий Ріг
Стуброва Богдана Запорізька Оріхівський Смт.Комишуваха
Табунець Юлія Кіровоградська Кіровоградський (Кропивницький) село Бережинка
Танасенко Євгенія Олексіївна Запорізька Вільнянський Вільнянськ
Таран Андрій Запорізька Оріхівський м. Оріхів
Татарінова Каріна Донецька Волноваський с.Сонячне
Тимошенко Ганна Дніпропетровська Томаківський с. Вищетарасівка
Тищенко Артем Володимирович Херсонська Каховський Малокаховка
Тищенко Данило Дніпропетровська Саксаганський Кривий Ріг
Торбенко Еліза Миколаївна Донецька Покровський м. Селидове
Тосхопаран Амелія Донецька Центральний місто Маріуполь
Травнікова Яна Дніпропетровська Довгинцівський Кривий Ріг
Трач Юлія Волинська Любомльський Любомль
Трофімова Валерія Дніпропетровська Петропавлівський м.Першотравенськ
Трунова Олександра Донецька область Місто Торецьк Смт. Залізне
Труш Анастасія Сергіївна UKR Лиманський Лиман
Усачова Анна Одеська Біляївський В.Дальник
Устичук Марія Вікторівна Миколаївська область Снігурівський Центральне
Федоренко Вікторія Запорізька Запорізький село Розумівка
Федоренко Олександра Київська область Баришівський Корніївка
Федорович Дмитро Одеська Біляївський Село Великий Дальник
Феклістова Софія Запорізька Мелітопльський село Костянтинівка
Фоміна Яна Одеська Тарутинський Олександрівка
Фурч Валентина Львівська Старосамбірський Надиби
Хандогіна Вікторія Сергіївна Волинська Ківерцівський Ківерці
Хвостова Анастасія Донецька Селидовський місто
Хижняк Анна Донецька Волноваський С.Ближнє
Ходаченко Анастасія Одеська Біляївський В.Дальник
Цімко Анастасія Львівська Яворівський С.Мужиловичі
Цокало Олексій Київська Дарницький Київ
Цуман Софія Рівненська Сарненськи Сарни
Цурка Артем Миколаївська Корабельний район місто Миколаїв
Цюпило Олександр Дніпропетровська Васильківський село Григорівка
Чаркіна Любов Донецька Великоновосілківський Розлив
Чепилова Кира Ненадівна Донецька Торецьк смт.Новгородське
Черненко Роман Чернігівська Ніжинський Ніжин
Чернишова Анна Донецька м.Мирноград м.Мирноград
Чернієвська Анастасія Одеська Біляївський В.Дальник
Черняєва Софія Харківська Первомайський Первомайський
Чижикова Дар’я Дмитрівна Черкаська Шполянський Шпола
Чубашева Софія Запорізька область Пологівський м Пологи
Шапко Тетяна Донецька Добропільський с.Шахове
Шахова Марія Сумська Ковпаківський (м. Суми) місто Суми
Шашкова Тамара Сергіївна Донецька Торецьк місто Торецьк
Шевага Ілона Івано-Франківська Коломийський м.Коломия
Шевчик Діана Донецька Ясинуватський с. Красногорівка
Шейко Карина Донецька Лиманський Лиман
Шелетецька Євгенія Київська Буча Буча
Шепеляєва Діана Дмитрівна Одеська Березівський с. Златоустове
Шинець Ірина Чернігівська Ріпкинський село Нові Яриловичі
Шкиря Катерина Луганська Марківський смт. Марківка
Шлапак Катерина Львівська Бродівський смт. Підкамінь
Шмарова Варвара Донецька Кальміуський Маріуполь
Шмідт Єва Запорізька Василівський Дніпрорудне
Шпильчина Людмила Одеська Біляївський село Великий Дальник
Штука Софія Кіровоградська Голованівський Голованівськ
Шуліка Євгенія Сергіївна Дніпропетровська м.Покров
Шульга Артем Луганська м. Лисичанськ м. Лисичанськ
Шуляка Яна Луганська Біловодський Біловодськ
Шунькіна Діана ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ Сватівський Сватове
Юрченко Карина Донецька Нікольський с. Новокраснівка
Яблонський Володимир Миколаївська Баштанський с. Новоіванівка
Якуба Ілона Луганська Сватівський село Містки
Якуба Ксенія Херсонская Каховский село Малокаховка
Якубовська Софія Тернопільська Тернопільський Тернопіль
Ярмухаметова Тетяна Юріївна Харківська Красноградський м.Красноград
Ярош Лідія Донецька Бахмутський с.Володимирівка
Ясеницька Софія Донецька Добропільський с.Шахове
Яценко Дар’я вінницька гайсинський с.Нараївка
Яценко Катерина Дніпропетровська Нікопольський Нікополь

 

Наші партнери